Wrocław, perła architektury

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wrocław to miasto, które obfituje w wiele ciekawych budynków architektonicznych. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które pragną spędzić urlop w wyjątkowym miejscu. Znajdziemy tutaj ogromną liczbę zabytków, czy też niesztampowych obiektów. Każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Stolicę Dolnego Śląska warto odwiedzić chociaż raz w życiu. To niewątpliwa gratka dla miłośników historii, ale nie tylko. Szczególną uwagę warto zwrócić na obiekty w stylu modernistycznym. Poniżej opisano prawdziwe perły architektury, które zlokalizowane są we Wrocławiu.

Previous Next

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przy Dolnej Wildzie powstaje Zieleniec Dębiec, w Lasku Dębieckim trwa modernizacja alejek i wymiana ławek. Będzie tu także miejsce na rodzinne spotkania. Dawny blask odzyska zabytkowy fort, a mieszkańcy zyskają nową trasę tramwajową. Pojawi się także nowy węzeł komunikacyjny. Dębiec zmienia się na naszych oczach, czym przyciąga nowych mieszkańców.

Poznaj 3 najciekawsze wrocławskie atrakcje! Zaplanuj weekend pełen wrażeń

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wrocław i atrakcje, czyli jak zaplanować czas w Mieście Stu Mostów? To pytanie zadają sobie zarówno miejscowi, jak i turyści. Na szczęście Wrocław pełen jest najróżniejszych atrakcji przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W stolicy Dolnego Śląska świetnie bawić się będą także całe rodziny. Dlatego nie czekaj, zaplanuj swój weekend już dziś!

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search