Poznań wakacje 2024 - co warto zobaczyć i przeżyć?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Poznań - wakacje 2024 z pewnością warto spędzić w tym pięknym mieście. Bogaty program wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oto kilka najważniejszych atrakcji i wydarzeń, które czekają na turystów w Poznaniu tego lata.

Przyszłość terapii - pies jako wspomaganie zdrowia psychicznego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nowoczesne społeczeństwo coraz dokładniej adresuje uwagę na rozmaite sposoby terapii, aby zmienić jakość życia i dobrostan umysłowy. Przykładem takich prekursorskich strategii, pozyskującą raz za razem znaczniejszą sławę, jest dogoterapia. Jest to niepowtarzalna postać kuracji, jaka wiąże w sobie relację człowieka z czworonogiem, gwarantuje kolosalny zasięg pozytywnych skutków dla przeróżnych grup osób. Począwszy od dzieciaków z komplikacjami w edukacji po ludzi w podeszłym wieku, cierpiące na choroby przewlekłe, dogoterapia staje się kompleksowym sposobem usprawniającym zdrowie umysłowe oraz emocjonalne.

Sitte.pl wspiera akcję „przeMoc w rodzinie”

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przemoc w rodzinie. Do niedawna zagadnienie, o którym nikt nie chciał głośno mówić. Zgorszenie, niezrozumienie, samolubstwo albo rozumowanie stereotypami. Lepiej jest zamykać oczy na istniejące problemy, zwłaszcza, kiedy wydaje się, że nas nie dotyczą. Przemoc w rodzinie jest problemem ogólnospołecznym. Jej przyczyny są głęboko zakorzenione w często sprzężonych ze sobą czynnikach ekonomicznych, psychologicznych, czy kulturowych. Bagatelizowanie przemocy w rodzinie, brak aktywnego wsparcia ze strony społeczeństwa czyni, że problem stale się natęża i wywołuje nieodwracalne krzywdy.To dlatego Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Pro Civium” rozpoczęło projekt „przeMoc w rodzinie”, która nie tylko kieruje atencjęna istnienie problemu przemocy w rodzinie, lecz głównie wskazuje drogę poszukiwania pomocy dla rodzin których dotyka przemoc.

Imprezy w Poznaniu - otwórz się na nowe przeżycia!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Stopniowe luzowanie restrykcji społecznych to dla wielu osób długo wyczekiwana wiadomość. Długie miesiące izolacji społecznych przyczyniły się u wielu osób do poczucia braku kontaktów międzyludzkich oraz rozrywek. Na szczęście sukcesywne opanowanie sytuacji może stanowić początek letnich przygód. Imprezy w Poznaniu zachęcają osoby nie tylko z Poznania, ale i okolic do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.

W jaki sposób wycenia się spółki?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Każda spółka prezentuje sobą określoną wartość. W celu jej wyznaczenia, przeprowadza się odpowiednie wyceny spółek. Stosowane są przy tym specjalne metody. Co warto wiedzieć o tym procesie?

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search