Imprezy w Poznaniu - otwórz się na nowe przeżycia!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Stopniowe luzowanie restrykcji społecznych to dla wielu osób długo wyczekiwana wiadomość. Długie miesiące izolacji społecznych przyczyniły się u wielu osób do poczucia braku kontaktów międzyludzkich oraz rozrywek. Na szczęście sukcesywne opanowanie sytuacji może stanowić początek letnich przygód. Imprezy w Poznaniu zachęcają osoby nie tylko z Poznania, ale i okolic do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.

W jaki sposób wycenia się spółki?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Każda spółka prezentuje sobą określoną wartość. W celu jej wyznaczenia, przeprowadza się odpowiednie wyceny spółek. Stosowane są przy tym specjalne metody. Co warto wiedzieć o tym procesie?

Nie masz pomysłu na Walentynki - wybierz się do Galerii Malta

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zwykle mamy ogromną ilość fantastycznych planów na spędzenie Walentynek z ukochaną osobą. Dopóki nie przyjdzie do ich realizacji - wtedy nagle okazuje się, że każdy z nich jest nudny lub zbyt trudny do wykonania. Efekt jest taki, że 14 lutego spędzamy w domu. A przecież wystarczy wyjść do galerii handlowej i spontanicznie wybrać atrakcję, która najbardziej nam odpowiada.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Serdecznie zapraszamy na 10-te URODZINY DAGADANA, czyli niezwykły koncert DAGADANA i Poznan Jazz Philharmonic Orchestra. 18.11 godz.18:00 CK Zamek, wstęp wolny

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search