Sitte.pl wspiera akcję „przeMoc w rodzinie”

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Przemoc w rodzinie. Do niedawna zagadnienie, o którym nikt nie chciał głośno mówić. Zgorszenie, niezrozumienie, samolubstwo albo rozumowanie stereotypami. Lepiej jest zamykać oczy na istniejące problemy, zwłaszcza, kiedy wydaje się, że nas nie dotyczą. Przemoc w rodzinie jest problemem ogólnospołecznym. Jej przyczyny są głęboko zakorzenione w często sprzężonych ze sobą czynnikach ekonomicznych, psychologicznych, czy kulturowych. Bagatelizowanie przemocy w rodzinie, brak aktywnego wsparcia ze strony społeczeństwa czyni, że problem stale się natęża i wywołuje nieodwracalne krzywdy.To dlatego Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Pro Civium” rozpoczęło projekt „przeMoc w rodzinie”, która nie tylko kieruje atencjęna istnienie problemu przemocy w rodzinie, lecz głównie wskazuje drogę poszukiwania pomocy dla rodzin których dotyka przemoc.

Imprezy w Poznaniu - otwórz się na nowe przeżycia!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Stopniowe luzowanie restrykcji społecznych to dla wielu osób długo wyczekiwana wiadomość. Długie miesiące izolacji społecznych przyczyniły się u wielu osób do poczucia braku kontaktów międzyludzkich oraz rozrywek. Na szczęście sukcesywne opanowanie sytuacji może stanowić początek letnich przygód. Imprezy w Poznaniu zachęcają osoby nie tylko z Poznania, ale i okolic do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.

W jaki sposób wycenia się spółki?

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Każda spółka prezentuje sobą określoną wartość. W celu jej wyznaczenia, przeprowadza się odpowiednie wyceny spółek. Stosowane są przy tym specjalne metody. Co warto wiedzieć o tym procesie?

Nie masz pomysłu na Walentynki - wybierz się do Galerii Malta

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zwykle mamy ogromną ilość fantastycznych planów na spędzenie Walentynek z ukochaną osobą. Dopóki nie przyjdzie do ich realizacji - wtedy nagle okazuje się, że każdy z nich jest nudny lub zbyt trudny do wykonania. Efekt jest taki, że 14 lutego spędzamy w domu. A przecież wystarczy wyjść do galerii handlowej i spontanicznie wybrać atrakcję, która najbardziej nam odpowiada.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search