"Zielona Przystań" na Naramowicach – nowe mieszkania w Poznaniu

"Zielona Przystań" na Naramowicach – nowe mieszkania w Poznaniu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rozpoczęła się sprzedaż I etapu najbardziej wyjątkowej inwestycji na poznańskich Naramowicach. „Zielona Przystań” to osiedle, które powstanie tuż przy końcowym przystanku tramwajowym na Naramowice, u zbiegu ulicy Błażeja z aleją Praw Kobiet. Doskonała lokalizacja, funkcjonalne układy mieszkań, ekologiczne rozwiązania i wyjątkowe zagospodarowanie terenu sprawia, że jest to obecnie jedna z najlepszych propozycji na rynku nieruchomości w Poznaniu. Osiedle realizuje Agencja Inwestycyjna – deweloper, który od trzydziestu lat działa na poznańskim rynku nieruchomości.

Osiedle Zielona Przystań to nowoczesna inwestycja  otoczona bogactwem zieleni. Inwestycja została podzielona na 3 etapy. W pierwszym z nich powstanie budynek nr 9, liczący 46 lokali mieszkalnych. Zakończenie I etapu przewidziane jest na III kwartał 2023r. 

„Jesteśmy deweloperem, który od trzydziestu lat buduje w Poznaniu mieszkania i domy stawiając zawsze na pierwszym miejscu jakość i wiarygodność. „Zielona Przystań” to bez wątpienia inwestycja, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Idąc z duchem czasu postawiliśmy na szereg rozwiązań proekologicznych: budynki będą wyposażone w instalację przygotowaną pod montaż ładowarek pojazdów elektrycznych, stojaki rowerowe, a cały teren wokół osiedla został zaprojektowany przy współpracy z najlepszymi architektami zieleni. Najważniejsza jest jednak lokalizacja – „Zielona Przystań” powstanie w dzielnicy, która przez wielu określana jest jako najlepsza w Poznaniu do życia. W otoczeniu Rezerwatu Żurawieniec oraz licznych ścieżek rowerowych i pieszych. Jednocześnie dzięki „Tramwajowi na Naramowice”, „Zielona Przystań” będzie jednym z najlepiej skomunikowanych osiedli w mieście” – komentuje Bożena-Taflińska-Tadeusz, Prezes Zarządu, Agencja Inwestycyjna.

w7

Mieszkania szyte na miarę

Kompleks „Zielona Przystań” docelowo składać się będzie z czterech budynków w których znajdzie się około 140 mieszkań. Każdy budynek będzie wyposażony w windy, a w kondygnacji piwnicznej znajdą się hale garażowe i komórki lokatorskie.

m7 z gory2

W pierwszym etapie inwestycji dostępne są mieszkania 1-, 2-, oraz 3-pokojowe o powierzchniach użytkowych od 26,5 do 68,6 m kw. Istnieje również możliwość łączenia lokali. Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony, loggie lub tarasy i duże ogródki na parterze.

m35 z gory

Mieszkania niezależnie od metrażu są bardzo funkcjonalnie zaprojektowane. Inwestycję wyróżnia wysoki standard oraz zachowanie dużych odległości między budynkami. Mieszkania  na parterze wyposażone będą w rolety zewnętrzne i duże wydzielone ogródki, zjazd do hali garażowej będzie podgrzewany, a do dyspozycji mieszkańców oddamy także komórki lokatorskie oraz perfekcyjnie zagospodarowany teren wokół, który pozwoli na relaks młodszym i starszym mieszkańcom osiedla. Plac zabaw, miejsca relaksu oraz wspaniała, zróżnicowana zieleń sprawią, że to miejsce będzie prawdziwą oazą wypoczynku” – dodaje B. Taflińska-Tadeusz.

Idealne miejsce na mapie Poznania

„Zielona Przystań” to miejsce dla osób aktywnych, które lubią spędzać czas na łonie przyrody. Bliskie sąsiedztwo Rezerwatu Żurawieniec sprawia, że pięć minut drogi od domu możemy znaleźć się w otoczeniu leśnych ścieżek spacerowych, czy tras rowerowych.  Na terenie rezerwatu znajdują się liczne place zabaw i siłownie zewnętrzne.

m5 z gory2

Naramowice oferują jednak swoim mieszkańcom znacznie więcej. Dzięki najnowocześniejszej w mieście infrastrukturze drogowej osiedle „Zielona Przystań” jest doskonale skomunikowane z centrum miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo końcowego przystanku tramwajowego sprawia, że podróż w okolice Starego Miasta zajmie kilkanaście minut.

w5

Dzielnica Naramowice należy do najchętniej wybieranych miejsc przez młode rodziny. Bliskość dobrych przedszkoli, szkół, a także sklepów spożywczych czy punktów usługowych sprawia, że jest to doskonałe miejsce do życia. Studenci docenią natomiast fakt, że Kampus Morasko oddalony jest zaledwie dwa kilometry od inwestycji.

Można się będzie o tym przekonać już w najbliższy weekend odwiedzając Targi Mieszkań i Domów na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich. Oferta inwestycji „Zielona Przystań” będzie dostępna na stoisku D10.

logo agencja inwestycyjna 30lat podstawa czerwone

 

 

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search