Pomoc drogowa na terenie Poznania, 24h na dobę

Pomoc drogowa na terenie Poznania, 24h na dobę

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej w Poznaniu. Pomożemy ci szybko i sprawnie rozwiązać każdą awaryjną sytuację na drodze, oferujemy również usługi holownicze pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Auto zastępcze oraz pomoc drogowa

Firma Fast-Trans dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowanym zespołem pracowników, którzy znają się na swoim fachu. Nasza pomoc drogowa to usługi m.in. w zakresie awaryjnego otwierania oraz odpalania pojazdów, dowozu paliwa, zatrzaśnięcia kluczyków, naprawy naczep, wyciągania aut z rowów, wypompowywania paliwa zamiany kół czy mobilnego serwisu TIR. Swoją szeroką ofertę kierujemy do kierowców, którzy znaleźli się w kryzysowej sytuacji na drodze. Pomożemy ci w odpowiedni sposób zabezpieczyć miejsce wypadku oraz odholować zepsuty pojazd.

pomoc drogowa

niezbędna pomoc drogowa na miejscu lub w profesjonalnym warsztacie

Posiadanie w pełni sprawnego pojazdu jest wymogiem koniecznym, w momencie gdy chcemy komfortowo i sprawnie przemieszczać się z miejsca na miejsca bez obawy o kolejną usterkę. Każdemu z nas zdarzają się jednak sytuacje gdy pojazd zawodzi lub ulega uszkodzeniu. W takim wypadku możesz skontaktować się telefonicznie z działem obsługi klienta naszej firmy, a adekwatna pomoc drogowa zostanie wysłana pod wskazany przez ciebie adres, najszybciej jak to możliwe. Fachowy pomogą ocenić stan techniczny pojazdu, udzielą odpowiedniej pomocy na miejscu lub w razie czego, odholują auto do profesjonalnego warsztatu.

Auto zastępcze, wynajmij samochód na terenie Poznania

W momencie gdy twój samochód jest czasowo niesprawny, oferujemy usługę wynajmu odpowiedniego pojazdu, dostosowanego do twoich indywidualnych potrzeb. W przypadku gdy twoje auto jest trwale uszkodzone, masz możliwość użytkowania zastępczego pojazdu, aż do momentu zakupu nowego samochodu. Jako firma dysponujemy długoletnim doświadczeniem, dzięki któremu naprawiamy pojazdy szybko i sprawnie, niezależnie od rodzaju usterki. Dzięki firmie Fast-Trans wynajmiesz auto z pełnym bakiem, gotowe do jazdy, które posłuży ci przez cały czas naprawy twojego samochodu. Pojazdy zastępcze, które oferujemy, są w pełni sprawne, posiadają one ubezpieczenie oraz serwisowanie w ASO. Możesz więc spokojnie usiąść za kierownicą i ruszyć w miasto.

pomoc drogowa 2

samochód zastępczy w razie wypadku

Świadczymy usługi w nagłych wypadkach takich jak:

  • doraźna pomoc mechanika na drodze
  • nagła awaria silnika na drodze
  • wymiana przebitego koła czy inne nagłe sytuacje

Firma dysponuje profesjonalnym warsztatem samochodowym, gdzie w wypadku większej naprawy zostanie przetransportowane twoje auto. Kompleksowe usługi świadczone są na najwyższym poziomie, dzięki naszym wykwalifikowanym mechanikom, którzy znają się na swoim fachu. Skorzystaj z naszej usługi auta na wynajem, jeżeli potrzebujesz zastępczego pojazdu na czas naprawy swojego samochodu. Pomożemy ci wybrać optymalne rozwiązanie, w razie stresującej sytuacji, jaką jest usterka na drodze.

Usługi Fast-Trans, uczciwa pomoc drogowa w Poznaniu

Całodobowa pomoc drogowa pomoże ci przywrócić sprawność twojemu pojazdowi w szybkim tempie. Nasze jakościowe usługi holownicze oraz naprawcze cieszą się uznaniem klientów, którym do tej pory pomogliśmy. Nasi specjaliści służą radą w kryzysowej sytuacji, dzięki czemu będziesz mógł podjąć przemyślaną decyzję, nawet w stresujących okolicznościach. Zajmujemy się profesjonalną naprawą aut osobowych i dostawczych. Błyskawicznie dojeżdżamy do poszczególnych dzielnic Poznania takich jak: Grunwald, Piątkowo, Rataje, Stare Miasto, Jeżyce, Nowe Miasto, Wilda oraz do okolicznych miejscowości: Chyby, Suchy Las, Owińska, Koziegłowy, Janikowo, Przeźmierowo, Baranowo, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Wysogotowo oraz Swarzędź.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, dzięki któremu zyskujesz gwarancje nowoczesnych usług naprawczych na odpowiednim poziomie. Stale staramy się rozbudowywać naszą ofertę, dostosowują ją do wymagań klientów oraz zmieniających się potrzeb rynku.

pomoc drogowa 3

pomoc drogowa w awaryjnych sytuacjach

Usługi holownicze pojazdów

Świadczymy pomoc na drogach 24h na dobę, w momencie gdy potrzebne są usługi holownicze. Oferujemy m.in.:

  • holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych, siedem dni w tygodniu, niezależnie od godziny,
  • transport auta na lawecie, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Nasze usługi holownicze pojazdów to konkurencyjne ceny na terenie Poznania i okolic. Zadzwoń pod nasz adres, a profesjonalna pomoc zostanie wysłana na miejsce awarii. Do wykonanej usługi dołączymy fakturę VAT.

pomoc drogowa 4

usługi holownicze na terenie Poznania

Skorzystaj z usług Fast-Trans w Poznaniu

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy gotowi do długoterminowej i stałej współpracy w zakresie pomocy drogowej. W przypadku jednoczesnego transportu większej ilości pojazdów czekają na Państwa odpowiednie zniżki cenowe. Także dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo rabaty. Dołącz do grona osób zadowolonych ze wspólnej współpracy i sprawdź nasz cennik.

PHU “FAST-TRANS” MICHAŁ KUTA
Santocka 22
60-431 Poznań

tel. 600 960 987
https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/kontakt/

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search