Nie masz pomysłu na Walentynki - wybierz się do Galerii Malta

Nie masz pomysłu na Walentynki - wybierz się do Galerii Malta

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zwykle mamy ogromną ilość fantastycznych planów na spędzenie Walentynek z ukochaną osobą. Dopóki nie przyjdzie do ich realizacji - wtedy nagle okazuje się, że każdy z nich jest nudny lub zbyt trudny do wykonania. Efekt jest taki, że 14 lutego spędzamy w domu. A przecież wystarczy wyjść do galerii handlowej i spontanicznie wybrać atrakcję, która najbardziej nam odpowiada.

Galeria Malta w Poznaniu oferuje szereg atrakcyjnych rozwiązań dla zarówno dla niej jak i dla niego. Systematycznie organizowane są nowe wydarzenia, które dostarczają masy pozytywnych wrażeń. Jedną z propozycji na walentynki jest spotkanie z Mateuszem Gesslerem a także spotkanie z Nikodemem Rozbickim, odtwórcą roli Marcina Zawady w Kogel Mogel 3. Dlaczego warto zabrać swoją drugą połówkę do Galerii Malta w Poznaniu?

Walentynkowy Kogel Mogel w Galerii Malta

Nie mamy tu na myśli romantycznej kolacji dla dwojga. Galeria Malta przygotowała dla swoich gości fantastyczną niespodziankę ze słodkim deserem, nagrodami i gwiazdami w tle. O co chodzi?

Jak zostało wspomniane, już w sobotę 16 lutego będziecie mieli jedyną w swoim rodzaju okazję spotkania z jedną z gwiazd trzeciej części kultowej komedii “Kogel mogel” - Nikodemem Rozbickim, oraz ze znanym kucharzem i restauratorem - Mateuszem Gesslerem. Wspólnie z nimi ugotujecie walentynkowe potrawy - przekąski, danie główne i romantyczny deser, którym będzie wykwintna, bardzo elegancka wersja kogla - mogla, sławny Floating Island.

walentynkowy kogel mogel

W czasie spotkania goście będą mogli poznać obydwu panów i zrobić sobie z nimi pamiątkową fotografię. Zwieńczeniem imprezy będzie konkurs, w którym główną nagrodą jest wycieczka do światowej stolicy zakochanych - Paryża. Ale także dla samotnych organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci speed datingu - na randkę można się zapisać w na miejscu, czasie trwania imprezy lub przez stronę internetową.

A to jeszcze nie koniec atrakcji, bowiem na gości, którzy dokonają zakupów za minimum 200 zł, czekają bilety do kina. Na najmłodszych czekają piękne walentynkowe balony.

Poznaj szczegóły wydarzenia: https://galeriamalta.pl/walentynkowy-kogel-mogel-w-galerii-malta-1602-sobota

Jak spędzić czas z ukochaną osobą?

Po spotkaniu z gwiazdami czekają na zakochanych jeszcze inne atrakcje. Galeria Malta to nie tylko miejsce, w którym możecie kupić wszystko, czego tylko potrzebujecie i o czym marzycie, ale także miejsce spotkań ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Wystarczy tylko wybrać rodzaj rozrywki, która najbardziej Was interesuje.

Znajdziecie tu restauracje, w których zjecie pyszne dania obiadowe, kolacje i desery na każdy gust i każdą kieszeń. Ogromna powierzchnia obiektu gwarantuje, że w wybranym przez Was punkcie gastronomicznym jest wystarczająca ilość miejsc, aby pomieścić Waszą grupę i aby każdy mógł swobodnie cieszyć się zamówionym przez siebie daniem.

Po smacznym posiłku możecie wybrać się do kina, na zajęcia fitness, na siłownię lub do escape roomu, aby Wasze Walentynki były jeszcze bardziej emocjonujące. W jednym z salonów Galerii Malta panie mogą skorzystać z usługi stylizacji paznokci.

galeria malta

Romantyczny spacer

Galeria Malta położona jest tuż przy brzegu Jeziora Maltańskiego. To idealne miejsce na romantyczny spacer we dwoje, ale znajdziecie tu też inne atrakcje, do których należy stok narciarski, Ogród Czasu, Termy Maltańskie czy lodowisko. To rewelacyjna okazja do aktywnego wypoczynku po dniu pełnym wrażeń.

malta poznan

Galeria Malta nie jest zwykłym centrum handlowym. Oferuje atrakcyjne, inspirujące  spotkania ze znanymi osobistościami, pokazy i warsztaty, z których każdy z gości wybierze odpowiedni dla siebie.

 

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search