Wygraj skok ze spadochronem. Dzień otwarty Red Park

Wygraj skok ze spadochronem. Dzień otwarty Red Park

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mieszkania dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych, atrakcyjne promocje i… skoki spadochronowe. Osiedle Red Park zaprasza na nietypowy Dzień Otwarty. Już w sobotę 11 czerwca.

Red Park to kompleksowe osiedle na poznańskim Dębcu. Wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami, dobrze zaprojektowanymi przestrzeniami wspólnymi o wysokim standardzie i malowniczymi widokami na miasto. Budowa drugiego etapu Red Park dobiega końca. Z tej okazji deweloper przygotował Dzień Otwarty ze specjalnymi promocjami oraz dodatkowymi atrakcjami.

- W czasie Dnia Otwartego będzie można obejrzeć niemal gotowy budynek, przekonać się o wysokiej jakości wykonania, a także sięgnąć po bonusy – mówi Roma Peczyńska, marketing manager Red Parku. – Część mieszkań jest dostępna w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, a dodatkową zachętą z pewnością będą skoki spadochronowe.

 Tego dnia skok ze spadochronem będzie można zarówno otrzymać jako gratis, jak również wygrać w konkursie. – Jeśli zdecydujemy się zarezerwować mieszkanie, skok otrzymamy jako nietypowy, a zapewniający wiele emocji, dodatek. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w naszym konkursie, w którym nagrodą będzie właśnie skok ze spadochronem – dodaje Roma Peczyńska.

Na czym polega konkurs? Wystarczy przyjść w sobotę do Red Parku, zgłosić się do biura sprzedaży i otrzymać proste zadanie konkursowe (do jego realizacji wystarczy aparat w telefonie). Wygra osoba, która zaproponuje najciekawsze rozwiązanie.  

Osiedle Red Park zlokalizowane jest pomiędzy parkiem Dębina a Galerią Dębiec. To miejsce zapewniające mieszkańcom ogromny komfort. W kilka minut mogą się znaleźć na relaksującym spacerze lub zrobić niezbędne zakupy czy skorzystać z całodobowego klubu fitness.

Dzień otwarty Red Parku
Sobota 11 czerwca, godz. 10-15
ul. 28 czerwca 1956 r. 382

Osiedle Red Park

Kompleksowe osiedle na poznańskim Dębcu. Inwestycja jest podzielona na cztery etapy. W pierwszym powstało 130 mieszkań o różnej powierzchni, najbardziej atrakcyjne dla klientów były lokale na 13-tym piętrze.
W styczniu 2015 roku rozpoczęła się budowa drugiego etapu, w którym zaplanowano 135 mieszkań, o powierzchniach od 34,54 mkw. do 97,65 mkw. Znajdą się tu zarówno funkcjonalne, dwupokojowe kawalerki, jak i większe mieszkania dostępne również w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Każde z nich będzie posiadało własny balkon, taras lub ogródek dla lokali parterowych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji parking podziemny, wspólne patia oraz place zabaw. Teren będzie monitorowany i chroniony całodobowo. 

Więcej informacji: www.redpark.pl 

Kontakt dla mediów:
Mateusz Nawrocki
PR EXPERT
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search