Previous Next

Biegające Świetliki na Cytadeli?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już 21 maja Park Cytadela rozświetli 450 biegaczy we fluorescencyjnych opaskach w ramach nocnego charytatywnego biegu York Fura Świetlików, organizowanego przez Furę Szczęścia!

Organizatorzy Fury Szczęścia, cyklicznego projektu studentów kierunku Zarządzanie, specjalność Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu serdecznie zapraszają wszystkich fanów sportu i aktywności fizycznej, ale także wszystkich chętnych na bieg Fury Świetlików, który odbędzie się dnia 21 maja w Parku Cytadela w Poznaniu.

Uczestnicy będą mieli za zadanie przebiec dystans 5 kilometrów. Start biegu planowany jest na godzinę 21:00, a każdy z biegaczy oprócz zestawu startowego otrzyma fluorescencyjne opaski, dzięki którym na Cytadeli tego wieczoru pojawi się fura kolorowych świetlików! Podczas wydarzenia będzie miała również miejsce zbiórka materiałów szkolnych oraz zabawek dla dzieci ze świetlicy.

Rejestracja odbywa się od 9.05 aż do wyczerpania miejsc. Koszt udziału w biegu to 35zł, jednak do 13.05 można wygrać tańsze bilety oraz nagrody od sponsorów poprzez udział w konkursie na fanpage’u. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne pakiety startowe oraz fantastyczne nagrody do wygrania.

Jak zapisać się na bieg FURY ŚWIETLIKÓW? Wystarczy odwiedzić stronę http://furaszczescia.pl/bieg-fura-swietlikow/ i wypełnić znajdujący się tam formularz. Więcej szczegółów i aktualizowane na bieżąco informacje dostępne będą na fanpage Fury Szczęścia. Zapraszamy do obserwowania naszego profilu! https://www.facebook.com/events/946153908836954/

Cały dochód uzyskany z biegu zostanie przekazany świetlicy KOLOROWY PRZYSTANEK przy ul. Warzywnej w Poznaniu na wyremontowanie łazienek oraz wyposażenie sali w niezbędne artykuły. Zbierane są więc także wszelkie datki, które mogą podnieść jakość prowadzonych tam zajęć dla dzieci – meble, akcesoria oraz sprzęt AGD, a także materiały szkolne i plastyczne, książki czy gry planszowe.

Dotychczas zrealizowane wydarzenia pokazały nam, że warto się starać i pomagać. Małe sukcesy nas motywują, i dzięki temu nasza inicjatywa nabiera rozpędu i nie zamierza się zatrzymać, dopóki nie osiągnie zamierzonego celu! Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w biegu i włączenia się w niesienie pomocy. Dobro wraca, pamiętajmy!

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search