Spotkanie branżowe dla członków Waste Klastra Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Spotkanie branżowe dla członków Waste Klastra Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

16 czerwca br. (czwartek) odbędzie się spotkanie firm i instytucji zrzeszonych w Waste-Klastrze Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, które odbędzie się na terenie PPNT, przy ulicy Rubież 46, w budynku H.
Wydarzenie będzie okazją do pogłębienia naszych relacji, poznania nowych członków klastra, a także nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, wymiany pomysłów i doświadczeń. Zależy nam również na tym, aby przedstawić Państwu pomysł na opracowanie strategii Waste-Klastra oraz wiążące się z tym korzyści dla firm członkowskich. Oprócz tego, podczas spotkania zaplanowaliśmy krótkie wystąpienia dotyczące kwestii finansowania rozwoju przedsiębiorstw i pomysłów badawczych oraz zagadnień prawnych związanych z branżą odpadową. Nieodłączną częścią wydarzeń tego typu jest networking, który również i tym razem pomoże nam lepiej poznać potrzeby i oferty instytucji klastrowych.

 

Udział w proponowanym przez nas spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Obowiązuje rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie:
http://www.waste-klaster.pl/index.php/263-spotkanie-dla-czlonkow-waste-klastra-zapraszamy

Waste Klaster PPNT to dział Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego powstały w 2013 roku. Skupia przedsiębiorstwa oraz uczelnie wyższe. Celem działalności Waste Klastra jest zwiększenie innowacyjności działań w branży gospodarki odpadami. Jest to możliwe dzięki dostarczaniu unikatowych i nowoczesnych technologii. Klaster dysponuje Laboratorium Analiz Instrumentalnych, wyposażonym w wysokiej klasy aparaturę pomiarową.
Poznański Park Naukowo-Technologiczny - pierwszy tego typu park w Polsce. Od ponad 20 lat tworzy idealne warunki dla osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Partner w procesie komercjalizacji wyników badań naukowych i technologicznych w gospodarce. Współpracuje z naukowcami oraz biznesem, łącząc te dwa środowiska. Zapewnia kompleksowe wsparcie dla początkujących przedsiębiorców. Pomaga w procesie pozyskiwania środków unijnych, nawiązywania kontaktów z partnerami zagranicznymi czy wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych lub innowacyjnych. Ofertę uzupełniają nowoczesne, świetnie wyposażone powierzchnie laboratoryjne i biurowe, zaplecze IT, a także wysoko specjalistyczna aparatura badawcza.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search