Najsłynniejszy deptak w Polsce - Monciak

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wczasy nad morzem to wspaniała przygoda, którą może przeżyć każdy z nas. Co koniecznie trzeba zwiedzić w trakcie wypoczynku na terenie tak wyjątkowego letniska jakim jest Sopot?

W tym kurorcie przyciąga uwagę przede wszystkim doskonale znany Monciak, czyli ulica Bohaterów Monte Cassino. Skąd bierze się jej wielka sława? Na pewno jest to deptak zachwycający. Stał się najsłynniejszym deptakiem w naszym kraju, a pobyt na jego terenie to jeden z głównych obowiązków dla tych turystów, którzy postanowili spędzić wakacje nad morzem. W miejscu tym główną rolę odgrywają punkty usługowe i punkty rozrywkowe. W tej części miasta życie trwa przez całą dobę.

Kto na czas zarezerwuje sobie tanie noclegi w najbliższej okolicy centrum tego popularnego letniska, ten będzie mógł na własnej skórze przekonać się o magii sopockiego Monciaka. Ten sławny deptak wabi letników, dla których wczasy nad morzem to nie tylko odpoczynek na plaży, ale też przednia zabawa.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search