Mazurskie letniska - Krutyń

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mazury przyciągają wspaniałymi atrakcjami, a osób pragnących spędzić urlop w tej części kraju jest sporo. Mazury to obszar wymarzony na wczasy dla tych turystów, którzy cenią sobie aktywne formy spędzania wolnego czasu oraz dla tych, którzy mają zamiar zrelaksować się na łonie natury. Gdzie opłaca się wyjechać na urlop?

W gronie tych leżących na Mazurach miejscowości, które są dobrymi ośrodkami turystycznymi, ważne miejsce zajmuje wieś Krutyń. Jakie atrakcje czekają tu na letników? Z jakich względów to właśnie ta wieś stała się tak chętnie wybieranym ośrodkiem na wczasy na Mazurach? Krutyń to niezwykle malownicza miejscowość, w przypadku której ogromnym walorem jest położenie przy Szlaku Krutyni. To słynna trasa wodna, na którą tak chętnie stawiają miłośnicy spływów kajakowych. Krutyń może się też poszczycić pięknym otoczeniem. Pobliskie tereny Mazurskiego Parku Krajobrazowego stają się dodatkowym walorem tej wsi. Na terenie tej wsi każdy turysta może także bez trudności znaleźć tanie noclegi, dzięki czemu Krutyń staje się atrakcyjnym miejscem na wakacje na Mazurach. Z tej wsi można także organizować ciekawe wycieczki po Mazurskim Parku Krajobrazowym, przy czym zarówno wycieczki na rowerach, jak i wycieczki piesze cieszą się w tej części kraju bardzo dużą popularnością.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search