Nuda w związku. Jak urozmaicić życie seksualne?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Każdy związek miewa czasem takie chwile, że do sypialni wkrada się rutyna, a życie intymne staje się monotonne. Kiedy seksualna sfera życia częściej nudzi niż ekscytuje, oznacza to czas na zmiany i powiew świeżości. Szczypty pikanterii możemy dodać w rozmaity sposób - od niewypróbowanych dotąd pozycji przez zmysłowe stroje, aż po gadżety erotyczne. W jaki sposób najlepiej zadziałać na wyobraźnię naszego partnera lub partnerki oraz zagwarantować niesamowite doznania zarówno drugiej osobie, jak i sobie?

Najpopularniejszym i najpowszechniejszym sposobem wprowadzenia nowych doznań jest zakup gadżetów erotycznych oraz zabawek dla dorosłych. Szeroki wybór akcesoriów tego typu może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczone osoby oraz te, które myślą, że widziały już na świecie wszystko. Kolory, kształty, wymiary i struktura takich gadżetów nie tylko rozbudza zmysły i zapewnia zupełnie inny wymiar doznań, ale również pobudza wyobraźnię, dzięki czemu życie seksualne odzyskuje iskrę i blask. Kajdanki, pejcze, wibratory, dildo - wszystkie te gadżety erotyczne dostaniemy online w dyskretnej przesyłce.

Kolejną metodą, którą zdecydowanie częściej stosują kobiety aniżeli mężczyźni, jest wprowadzanie rozmaitych przebrań i bielizny erotycznej. Nie ma mężczyzny na świecie, który nie zachwyciłby się swoją partnerką w zmysłowym, koronkowym staniku czy gustownych stringach lub majtkach. Taka kombinacja w zestawieniu z ozdobnymi pończochami, kabaretkami w szerokie lub wąskie oczko czy rajstopami typu crotchless pobudzą nawet najbardziej znużonego mężczyznę. Panowie również mogą się wykazać w tej kwestii, szczególnie gdy ich partnerka szaleje na punkcie mundurów lub uniformów. Dostępność takich produktów oraz ich szeroki asortyment z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Jeśli nie chcemy zamawiać żadnych gadżetów erotycznych ani strojów, zawsze możemy postawić na prostą, ale i skuteczną metodę: wypróbowania nowych pozycji czy lokalizacji. Kto powiedział, że jedynym miejscem do uniesień seksualnych jest sypialnia? Miłość smakuje jeszcze lepiej i intensywniej, gdy zrezygnujemy z ograniczeń i wyjdziemy do kuchni lub na tylne siedzenia samochodu? Jeżeli brakuje nam pomysłów, zawsze możemy wymyślić coś nowego albo sięgnąć po sprawdzoną kamasutrę. Niezależnie od pozycji, istotny jest fakt, by odczuwać wzajemną przyjemność i satysfakcję z nowości.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search