Previous Next

Korepetycje z angielskiego w Poznaniu z Preply

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Język angielski nieustannie zajmuje pierwsze miejsce wśród jeżyków obcych. Mimo że w Poznaniu dość popularnym językiem obcym jest niemiecki, to angielski jest podstawowym. Znajomość angielskiego pomaga w życiu, jak i w pracy. Najskuteczniejszą formą edukacji językowej jest nauka poprzez doświadczania języka. Konkurencyjną metodą o równie wysokiej skuteczności jest model edukacji indywidualnej. Korepetycje językowe są bardzo popularne, zwłaszcza wśród osób, które nie mogą pozwolić sobie na standardowe kursy, czy to z uwagi na trudności w nauce, czy brak dyspozycyjności lub osobiste preferencje.

Oferta nauki języka angielskiego w Poznaniu jest bardzo rozległa

 to wciąż mnóstwo osób ceniąc sobie korepetycje wybiera właśnie naukę z korepetytorem. Poza stacjonarnymi korepetycjami od pewnego czasu na polskim rynku dostępne są również korepetycje zdalne za pośrednictwem Skype. Prócz wyposażenia się w Skype warto jest też dołączyć do największej w polskim internecie platformy edukacyjnej preply.com. Ten portal to pośrednik między uczniami a korepetytorami. Dostarcza kontaktów do korepetytorów z całego świata w jednym miejscu, ale również opinii o usługach korepetycji, które wystawiane są na bieżąco przez użytkowników korzystających z Preply.

Poznańscy korepetytorzy angielskiego także funkcjonują w bazie Preply. Każdy korepetytor otrzymuje w serwisie  przestronny profil, w którym zamieścić może istotne warunki współpracy, swoje kwalifikacje, jak i doświadczenie oraz stawkę godzinową. Treść oferty redaguje oferent. Im jest ona pełniejsza i zawiera więcej informacji, jest dla czytelnika atrakcyjniejsza. Dzięki profilowi możemy pokrótce poznać korepetytora i ocenić, czy z taką osobą chcielibyśmy się uczyć. Wielu korepetytorów, zwłaszcza native speakerów do swej oferty dodaje również preferowane tematy do rozmów, słownictwo, zainteresowania. Pomimo założenia, iż platforma służy promocji e-nauki to w Preply dostępne są również oferty lokalne z Poznania proponujące usługi tradycyjne. By wyszukać korepetytorów z Poznania wystarczy wybrać tryb stacjonarny oraz wpisać interesującą nas lokalizację.

Wciąż sporo osób nie wie o możliwości nauki online, a szkoda, bowiem e-korepetycje podbijają rynek i skutecznie wypierają na margines indywidualne spotkania. Wielu edukacja online kojarzy się wyłącznie z e-kursami wymagającymi samodzielności w  nauce, tymczasem korepetycje wirtualne mogą spełnić oczekiwania również uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych. Jeśli dotąd uczyłeś się angielskiego na kursie, w sieci, sam, z kolegą i w szkole, a wszystko na marne, bo wciąż nie mówisz po angielsku i ledwo co rozumiesz, to spróbuj dopasowanych pod siebie korepetycji przez Skype. Czasem sekret udanej nauki tkwi w osobie nauczyciela, czasem w warunkach nauki, a czasem w metodzie nauczania. Najczęściej każdy czynnik wpływa na efekt i przyjemność z nauki po trochu tworząc unikalny proces nauki o wysokim stopniu zindywidualizowania. Skype pozwala na realizacje zajęć z angielskiego zdalnie zachowując czas rzeczywisty i bieżącą komunikację dwustronną wraz z możliwością komunikacji wideo. Spotkania z nauczycielem to także okazja do zmotywowania się. Korepetytor może ocenić obiektywnie nasze postępy, zweryfikować czy się uczymy na bieżąco, jak i dostrzec trudności. Co więcej konwersacje z żywą osobą zapewniają spontaniczne i naturalne wypowiedzi, również z elementami języka potocznego, czasem nawet przekleństw, których poznanie ma wymiar praktyczny. Tym samym zajęcia nie dobiegają od klasycznych korepetycji, technicznie jakość zajęć jest taka sama, za to komfort nauki tak dla uczącego, jak i uczonego zdecydowanie lepszy. Nie muszą się dostosowywać do innych, a mogą dyskutować własne warunki współpracy mamy okazję uczyć się w optymalnych warunkach i przystępnej cenie. Rzadko można spotkać tak niskie kwoty za naukę na tak wysokim poziomie.

Wygoda nauczania online przeważa szalę edukacji online

Z dnia na dzień przybywa użytkowników z każdej grupy wiekowej i zaawansowania, którzy sięgają po korepetycje zdalne. Mogą się one odbywać przy okazji innych aktywności jak chociażby podróż do domu, jak również w czasie optymalnym dla naszego umysłu, czy też wolnej chwili pomiędzy innymi zajęciami. Umiejętnie gospodarując czasem możemy uczyć się intensywnie angielskiego, co nie byłoby możliwe w formie klasycznego kursu. Przewagę korepetycji nad innymi formami zdalnej nauki języka stanowi bezpośredni i rzeczywisty kontakt z lektorem. Nie jest to oprogramowanie, ale osoba nauczyciela, która jest w stanie dostosować poziom nauki, jej tempo, przykłady i ćwiczenia do wiedzy i oczekiwań ucznia. To dzięki tej cesze korepetycje są optymalną metoda nauki dla każdego, bowiem w każdym przypadku mogą być realizowane w innej formie, obejmować inny zakres, ćwiczyć inne kompetencje itd. Możemy zdać się na korepetytora, jego wiedzę i doświadczenie w komponowaniu zajęć, jak i samodzielnie zdecydować czego i w jakiej formie chcemy się uczyć, by uzyskać jak najlepszy efekt.

Korepetycje przez Skype to oferta nie tylko dla Poznaniaków, mieszkańców wielkich miast, którzy poza korepetycjami mają szeroki dostęp do innych sposobów nauki, to także propozycja dla tych, co w okolicy maja trudność w znalezieniu nauczyciela angielskiego na swoim poziomie. Preply zawiera bardzo bogaty zbiór kontaktów, który można filtrować poprzez wyszukiwarkę ofert. Wachlarz zalet Preply jest wciąż poszerzany podobnie jak i oferta przedmiotowa. Poza angielskim w Preply możemy uczyć się japońskiego i szwedzkiego, czy hiszpańskiego, a także matematyki, fizyki, historii czy biologii.

Dzięki szerokiej ofercie z Preply korzysta coraz więcej osób dorosłych, przedsiębiorców, którym zależy na szybkiej i skutecznej nauce. Z korepetycji korzystają także osoby uczące się samodzielnie drogą immersji, wybierają zwykle konwersacje online jako urozmaicenie procesu dydaktycznego. To także idealny sposób na powtórkę przed egzaminem, czy maturą, sposób na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości. Powtórka materiału może mieć też charakter przypominający. Tracąc kontakt z angielskim na przykład po powrocie z emigracji warto jest dla podtrzymania znajomości języka od czasu do czasu go użyć. W końcu e-korepetycje to też sposób na przećwiczenie rozmowy kwalifikacyjnej, jaka nas czeka, czy też podszlifowanie języka anonimowo. Niewiele osób zwraca na to uwagę, jednak może być to dodatkowym atutem Preply – anonimowość ucznia. Wybierając nieznanego nam nauczyciela możemy zachować anonimowość rozmawiając wyłącznie audio, jak i nie podając swoich danych. Jest to możliwe dzięki pośrednikowi.

By się przekonać o tym jak łatwo można uczyć się angielskiego zdalnie wystarczy zarejestrować własne konto w Preply a otrzymamy w prezencie pierwszą lekcję gratis. Wykorzystując ją na korepetycje przez Skype możemy ocenić, czy jest to faktycznie ogna uwagi forma nauki, czy nam odpowiada, i czy skorzystamy z niej ponownie. Prócz oceny zajęć możemy także przetestować pośrednictwo Preply, ostatecznie wystawiając opinię korepetytorowi, polecając Preply znajomym, bądź wręcz przeciwnie. Grono osób zachwyconych Preply dowodzi, iż oferta ta jest godna polecenia i zainteresowania.

Polecamy:

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search