Eventy firmowe w Poznaniu – z kim warto współpracować

Eventy firmowe w Poznaniu – z kim warto współpracować

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Co odróżnia dobrą agencję eventową od tych słabych? Jak sprawdzić, która firma zajmująca się organizacją i realizacją wydarzeń firmowych jest w Poznaniu na topie? Czy przemawia za nią szeroka oferta? Zadowoleni klienci? Łatwość w kontaktach? Odpowiedź na te wszystkie pytania nie jest prosta. Oczywistym jest, że każda agencja będzie reklamować swoje usługi jako najlepsze na rynku. Są jednak organizatorzy, za którymi stoją ich realizacje i doświadczenie, a jednym z nich jest agencja Argentum Event. Co sprawia, że ta wywodząca się z Wrocławia firma jest coraz chętniej wybierana przez podmioty w całej Polsce, w tym w Poznaniu?

Pasja i doświadczenie

Aby pochwalić się ponad tysiącem realizacji, potrzeba bez wątpienia tych dwóch cech. Bez pasji żadna agencja eventowa nie ma szans na przetrwanie, a tymczasem Argentum Event to jedna z niewielu firm, która na rynku działa od 2009 roku. Doświadczeni event managerowie, którzy pracują w tej agencji to gwarancja najwyższej jakości eventowych usług. To właśnie dzięki nim ta agencja eventowa w Poznaniu wyrobiła sobie sprawdzoną, pewną i solidną markę. Pracownicy Argentum to pasjonaci organizacji wszelakich wydarzeń. Są to osoby nastawione na rozwój, ciężką pracę i dążą do tego, aby wszyscy klienci po evencie byli maksymalnie zadowoleni. W tej branży brak progresu równa się regresowi – w Argentum Event zdają się mieć największą tego świadomość.

Im większe doświadczenie, tym większa oferta

Mimo, że portfolio tej agencji imponuje już w tym momencie, to jej pracownicy nie spoczywają na laurach i cały czas poszerzają zakres wykonywanych usług. Imprezy tematyczne, team building czy wyjazdy integracyjne to tylko ułamek możliwości Argentum. Agencja z powodzeniem organizuje i realizuje mniejsze lub większe gale, konferencje, kongresy czy jubileusze firmowe, a nawet szkolenia i warsztaty dla pracowników! Istnieje również możliwość realizacji większości eventów również w wersji online.

Niezwykle ważna jest kolejna cecha tej firmy: niesamowita elastyczność. Jednego dnia są w stanie zrealizować event dla 20-sto osobowej grupy, a drugiego konferencję na kilkuset gości. Wszystko to dzięki szerokiej wiedzy branżowej, kontaktom i bogatemu zapleczu technicznemu. Niewątpliwie dodatkowym atutem tej firmy jest know-how i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, dzięki czemu każdy event jest sukcesem!

Argentum Event to pewna satysfakcja

Jeśli nadal macie wątpliwości, czy Argentum Event to dobry wybór, koniecznie sprawdźcie listę klientów agencji i otrzymane referencje. Konkretne, nowoczesne rozwiązania, bogata sieć podwykonawców, kontaktów oraz ekip technicznych, a na końcue znakomici specjaliści (event managerowie, animatorzy, realizatorzy) to tajemnica sukcesu tej ekipy.

undefined

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search