Gratka dla fanów Zombie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już w najbliższą sobotę w Poznaniu Dzień żywych trupów. Na ulice naszego miasta wylęgną masy zombie, strachu napędzać będą w Zamku Cesarskim, opanują Poznań. Tego dnia każdy chętny może zostać zombie.

Żywe trupy, zwane inaczej zombie znane są już od przeszło 80 lat. Pośród filmów dotyczących żywych trupów wymienić można klasyki takie jak Noc żywych trupów, Białe Zombie, Resident Evil, Dead Snow, czy znakomicie znany wszystkim fanom tematyki zombie serial Walking Dead. Poznań też przyłącza się do zabawy organizując Poznań Zombie Day. Będzie to pierwsza edycja imprezy, zorganizowana przez Klub Fantastyki Druga Era. Na ten dzień zaplanowane zostały liczne atrakcje, między innymi marsz żywych trupów, który przejdzie ulicą Półwiejską o godzinie 12:00. Osoby chętne, aby zostać na ten dzień żywym trupem mogą przybyć już o godzinie 10:00, skorzystać będzie można z charakteryzacji wykonanej przez profesjonalne charakteryzatorki.

O godzinie 14:00 zombie opanują Centrum Kultury Zamek, gdzie dla wszystkich żywych trupów przygotowane będą gry planszowe, elektroniczne, rpg oraz filmy, oczywiście wszystko w tematyce zombie. Natomiast wieczór zombiaki spędzić mogą w PadClubie na ul. Gwarnej, gdzie zabawa trwać będzie od 20:00 do samego rana. A wraz ze świtem zakończy się Zombie Day.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search