Catering czy prywatny kucharz - kogo wybrać?

Catering czy prywatny kucharz - kogo wybrać?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Chyba każdy z nas zapraszał gości do domu. Lubimy przecież spotykać się ze znajomymi, porozmawiać zasiąść do stołu. Dziś na szczęście można skorzystać z opcji, które całkowicie wyręczają gospodarzy w przygotowaniu przyjęcia, po to, by można było całkowicie się zrelaksować i cieszyć ze spotkania z bliskimi. Jeśli chcemy, by na naszym stole pojawiły się pyszne dania, bez konieczności poświęcania wielu godzin na ich przygotowanie, możemy skorzystać z cateringu, lub z usługi prywatnego kucharza. Zastanówmy się zatem, która opcja jest dla nas lepsza i przyniesie więcej korzyści?

Prawdziwy relaks z gośćmi przy stole

Korzystając z cateringu mamy zapewnione menu, wybieramy pozycje i potrawy są nam dostarczane na czas. Musimy jednak sami zadbać o ich odpowiedni serwis i podanie. Niestety potrawy, które wymagają podania na ciepło, muszą być ponownie podgrzane. Tracą wówczas część swoich pierwotnych właściwości, a gospodarz z kolei marnuje czas w kuchni. Prywatny kucharz zajmie się całkowitą obsługą, zarówno pod względem przygotowania, jak i podania potraw. Dania zaserwuje w przywiezionej przez siebie odpowiednio dobranej zastawie. Możesz całkowicie poświęcić się delektowaniu świeżo przygotowanych wykwintnych potraw i rozmowie z bliskimi. Prywatny chef w twojej kuchni przyrządzi pyszne dania, a następnie zaserwuje je tobie i twoim gościom. Na koniec posprząta kuchnię, aby już nic nie zajmowało twojego czasu. Masz czas, by usiąść wygodnie i całkowicie się zrelaksować

Jedzenie jak w restauracji

Zamawiając catering możemy skorzystać z ustalonego menu. Wybieramy dania, które są przygotowane przez firmę cateringową, nie mamy jednak świadomości, jakie produkty są użyte w przepisie. Niekiedy zdarza się, że potrawy po prostu nie spełniają naszych oczekiwać pod względem jakości i smaku. Nie ma możliwości pełnej indywidualizacji menu i dopasowania walorów smakowych do preferencji wszystkich gości. Kiedy skorzystasz z opcji kucharza na zamówienie przede wszystkim możesz od samego początku obserwować proces przygotowania potrawy. Chef przynosi potrzebne składniki i dzięki temu możesz zobaczyć, jakie produkty zostaną użyte. Kucharz dokładnie prezentuje cały proces przyrządzania dań z menu. Twoi goście mogą delektować się smakiem dopasowanym do ich preferencji. Potrawy są przygotowywane indywidualnie, z wielką wprawą i zamiłowaniem. Dodatkowo prywatny kucharz w Poznaniu sam zaserwuje wykwintne dana i fascynująco opowie o ich zaletach.

Prywatny kucharz w twoim domu

Jeśli szukasz sposobu na to, by twoi goście zasmakowali wyśmienitych dań, a jednocześnie chcesz zapewnić sobie komfort i relaks podczas przyjęcia, wybór prywatnego kucharza jest oczywisty. Z pewnością jest to sposobność, by we własnym domu poczuć się jak w wykwintnej restauracji. Warto dodać, że korzystając na przykład z najbardziej uznanej sieci Ulala Chef zapewniającej profesjonalną obsługę prywatnych kucharzy w Poznaniu, usługa chefa na zamówienie jest o wiele korzystniejsza pod względem finansowym, niż przyjęcie w restauracji. Z całą pewnością można stwierdzić, że wybór prywatnego kucharza może dostarczyć wyjątkowych kulinarnych przeżyć w przytulnej, sympatycznej domowej atmosferze.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search