Niezwykłe gadżety, o których nawet nie wiesz, że ich potrzebujesz. Sprawdź!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lubisz chłodne piwo? A może często wybierasz się w podróże biznesowe? Albo jesteś typem obieżyświata, który lubi odwiedzać coraz to nowe miejsca? Sprawdź już teraz te niezwykłe gadżety, o których nawet nie wiesz, że ich potrzebujesz!

1. Lodowy kufel

Piwo najlepiej smakuje schłodzone, dlatego też lodowy kufel na pewno będzie zawsze strzałem w dziesiątkę!

To kufel na piwo, który posiada specjalne podwójne ścianki, pomiędzy którymi znajduje się żel utrzymujący przez długi czas niską temperaturę. Dzięki temu nie musisz już chłodzić piwa w lodówce – wystarczy, że wlejesz go do takiego kufla, aby szybko nadać mu odpowiednią temperaturę.

Taki lodowy kufel to także wspaniały prezent dla mężczyzny na różne okazje, na przykład na urodziny, Dzień Chłopaka czy też na rocznice. W sprzedaży możemy znaleźć także kieliszki działające na podobnej zasadzie.

2. Mapa zdrapka

Lubisz odwiedzać rożne nowe kraje? Jeśli masz w sobie duszę obieżyświata, który chce zobaczyć w swoim życiu jak najwięcej miejsc, wybierz mapę zdrapkę!

Mapa zdrapka to specjalna mapa, która pokryta jest materiałem do zdrapywania. Dzięki temu można krok po kroku zdrapywać nowe miejsca, które już odwiedziliśmy.

Mapy zdrapki dostępne są w różnych wariantach do wyboru, na przykład mapy świata, Europy, USA, mapy Polski czy też mapy polskich gór. Możemy wybrać je też jako udany prezent dla mężczyzny – podróżnika.

3. Karta przeżycia

To niewielki gadżet o wymiarach zwykłej karty płatniczej, ma jednak znacznie szersze zastosowanie, niż myślisz!

Karta przeżycia, która nazywana jest także kartą ninja, to specjalny gadżet, który oferuje szeroką gamę funkcji. Karta wykonana z mocnej stali pozwala między innymi na otwarcie butelki albo konserwy, na dokręcenie śluby, może posłużyć jako piła, nożyk lub też jako linijka. Dzięki niej nie trzeba nosić przy sobie pokaźnych rozmiarów scyzoryka – wystarczy umieścić ją w swoim portfelu lub też przy dokumentach.

Te, a także wiele innych gadżetów i pomysłów na prezenty dla niego możesz znaleźć już teraz w sklepie 4Gift.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Najnowsze artykuły

© 2015 Sitte.pl

Search