Chronimy ekran telefonu

Chronimy ekran telefonu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jedna z pierwszych myśli po nabyciu nowego smartfonu - prawidłowo nawiasem mówiąc - tyczy się stosownego jego zabezpieczenia. Przeglądamy artykuły na stronach www czy też lokalne sklepy w poszukiwaniu tego typu artykułów jak na przykład etui lub też folia ochronna. Szczególnie ten drugi wytwór wydaje się godzien poświęcenia chwili czasu i odpowiedniego zrozumienia przedmiotu.

Folie szklane mogą poszczycić się stałą, sporą renomą. Jest to o tyle intrygujący fakt, że w końcu koncerny produkujące smartphony doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb rynku i wzbogacają swe wyroby w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jak choćby Gorilla Glass. Wnioski nasuwają się de facto dwa - albo wzmiankowana technologia nie jest aż tak wspaniała i nie zabezpiecza wyświetlacza telefonu całkowicie, albo producenci folii ochronnych umieją bardzo dobrze zareklamować swój towar i go sprzedać.

 Samo zdecydowanie się na tą formę ochrony ekranu ma głównie znaczenie w telefonach najtańszych, które nie posiadają super-odpornego wyświetlacza. Wówczas możemy śmiało myśleć o akcesoryjnym zabezpieczeniu tego najwrażliwszego modułu komórki.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search