Internetowy planer turystyczny

Internetowy planer turystyczny

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Poznaniu oraz okolicach tego wyjątkowego miasta zwiedzający samodzielnie może wybrać obiekty turystyczne oraz miejsca, które pragnie odwiedzić. Pomocny w tym będzie internetowy planer turystyczny, który opracowany został przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Działanie planera jest bardzo proste. Należy jedynie wpisać na stronie internetowej planera ile czasu chcielibyśmy przeznaczyć na zwiedzanie, zaznaczyć czy bardziej zainteresowani jesteśmy na przykład festiwalami, militariami, zwiedzaniem zamku czy może kąpielą w jeziorze aby otrzymać gotowy, przygotowany dla nas plan zwiedzania.

Internetowy planer pokaże ciekawe wydarzenia planowane na czas, kiedy przybywać będziemy w mieście. Ilość atrakcji wskazanych przez planer zależeć będzie od czasu jaki przeznaczymy na zwiedzanie. Co ważne, w planerze uwzględnić możemy również wiek turystów, a nawet środek transportu jakim dostana się do Poznania.

Zasugerowaną przez planer trasę wycieczki zapisać można w formie pdf-a i wydrukować, dzięki czemu zyskujemy niepowtarzalny osobisty przewodnik po mieście i jego atrakcjach.

Planer dostępny jest dla wszystkich nieodpłatnie na stronie: www.poznan.travel

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search