Restauracje w Poznaniu. Je SUS.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Je SUS to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na menu, ale też ze względu na wyjątkowe osoby, które je prowadzą.

Właściciele Je SUS określają swoje menu mianem kuchni roślinnej. Serwowane potrawy uzależnione są od fantazji, a także zawartości lodówki w dany dzień.

Skosztować możemy tu kremu z pieczarek z tymiankiem, hummusa z warzywami, springrollsów z kolendrą, drożdżówek na migdałowym mleku, omletów z suszonymi pomidorami, poznamy także smak placków z amarantusa, czy wegańskiej kiełbasy.

Wegańska jadłodajnia zbira wiele pochlebnych opinii na łamach internetu, choć zdarzają się i negatywne opinie, gdyż nie każdemu odpowiada luźne podejście właścicieli do klientów. W Je SUS nie ma cennika, nie ma godzin otwarcia, co irytuje co poniektórych. Jednak właściciele nie przejmują się takimi komentarzami, odpowiadają, że Je SUS to miejsce dla wszystkich i zawsze. Mówią, że prowadzą dom półotwarty, w związku z tym nie mają godzin otwarcia i mieć nie będą.

Jeśli odwiedzasz Poznań i chcesz spróbować czegoś ciekawego to koniecznie odwiedź Je SUS na Taczaka. Z pewnością jest to miejsce inne niż wszystkie. A jedzenie smaczne, zdrowe i przede wszystkim bezmięsne.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search