Imprezy muzyczne w Poznaniu – gdzie się bawić z muzyką trans, rap i techno

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jesień i zima to doskonałe pory roku do tego, by nadrobić wszystkie zaległości związane z zainteresowaniami muzycznymi. Długie, ale dość monotonne, zimowe wieczory zamień w pełne emocjonujących wydarzeń chwile. Zapoznaj się z kalendarzem imprez organizowanych w Poznaniu. Usłyszysz tam muzykę w rytmie trans techno, a także rap.

Jeśli te gatunki muzyki są bliskie twemu sercu, nie przegap kilku ważnych wydarzeń. Gdzie można świetnie się bawić przy muzyce trans? Oto kilka poznańskich klubów, które już niebawem zapraszają na wielka imprezę!

Park Hye Jin, czyli niesamowita wokalistka

Młodziutka dziewczyna wychowana w Seulu. Bardzo ambitna, a zarazem niesamowicie oryginalna wokalistka, sama tworzy teksty, rapuje, a także występuje w roli Dj-ki. Łączy kilka gatunków muzycznych, między innymi dark wave, rap, cloud, dream pop oraz lo- fi house. Wierna swojemu stylowi, dzielnie zapracowała na swój własny styl, którego nie powstydziłby się artysta z najwyższej półki. Po raz kolejny zagości w naszym kraju. Jeśli zatem chcesz być na jej koncercie, już dziś zarezerwuj datę 20 grudnia, a dokładnie piątek na godzinę 20 w Projekt Lab Poznań. Musisz tam być! Nie przegap tak ważnej imprezy.

3koncert2

We Love Trance Club Edition 035

Klub Poruszenie w Poznaniu, ma niesamowitą przyjemność organizować imprezę dla wszystkich miłośników muzyki trans i nie tylko. Dokładnie 7 grudnia na ul. Półwiejskiej o godzinie 21 rozpocznie się wielkie show na, którym nie zabraknie najznakomitszych dj-ów. Na Fresh stage ujrzymy takich artystów jak Arjans, Rafuss, Robbie Seed. Po raz pierwszy na naszej polskiej scenie wystąpi także znany na całym świecie Ciaran McAuley z Irlandii. Warto też wspomnieć o bardzo ambitnym polskim artyście Arctic Moon. Sprawdź najbliższe imprezy w Poznaniu.

koncert hip hop2

Natomiast na Classic Stage wystąpią Aquatic Simon, David Biller, Grande Piano, Mutons on Tune, a także Trey Vinter. Nie zmarnuj tej niepowtarzalnej okazji, ponieważ i Ty możesz wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu, niezapomniane chwile przy Twojej ulubionej muzyce trans są gwarantowane. Oprócz świetnej zabawy, możesz także stać się na chwilę Świętym Mikołajem, ponieważ podczas, tejże właśnie imprezy, będzie można wesprzeć zbiórkę pieniędzy, dla dwóch chłopców Bartka i Kuby urodzonych z wieloma komplikacjami w 30 tygodniu ciąży. Pomóżmy im, ponieważ rehabilitacja i leczenie dzieci jest niezbędne do dalszego rozwoju, ważne jest przecież, by dzieci stały się jak najbardziej samodzielne, mimo wielu przeszkód, które zgotował im los. Czy potrzebujesz jeszcze dodatkowej zachęty, by uczestniczyć w tak szlachetnym przedsięwzięciu?

Tylko polskie Techno to może być niezły koncert

To impreza organizowana z zmyślą o polskich wykonawcach. Znajdziesz tu tylko i wyłącznie naszych rodzimych Dj-ów, oraz producentów muzycznych. Koncert odbędzie się w Poznańskiej Tamie 14 grudnia, czyli już całkiem niedługo. Jeśli więc jesteś miłośnikiem polskich wykonawców i uważasz, że powinno się promować takie imprezy, wybierz się do Poznania, by wziąć udział w świetnej imprezie.

Czy jesteś gotów na pełne wrażeń wieczory? Jeśli tak, zaproś również swoich najbliższych znajomych oraz przyjaciół, na pewno będzie co wspominać, a długie nudne grudniowe wieczory przejdą do historii.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search