Previous Next

Trwa jedna z najważniejszych imprez branży budowlanej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Setki wystawców i prezentowanych przez nich nowości technologicznych. W tym inteligentne systemy dla domu i cztery dni pokazów, wykładów i prezentacji. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęło się we wtorek największe wydarzenie budowlane w Polsce i w tej części Europy – Budma. Stoiska wystawców można odwiedzać do piątku.

Budma, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami. Przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, a przede wszystkim pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy. Tegoroczna edycja odbędzie się 7-10 lutego 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

- Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma to święto producentów i wykonawców związanych z budownictwem. Dzięki setkom stoisk, panelom dyskusyjnym i licznym debatom, możliwe jest świeże spojrzenie na rynek i poznanie nowości, które go zmieniają. A tych nie brakuje. Powód jest prosty - klienci coraz częściej zwracają uwagę na dodatkowe aspekty, na przykład nowoczesne technologie – mówi Mikołaj Pertek, Country manager w Fibaro, który będzie jednym z prelegentów tegorocznej Budmy i poprowadzi wykład o systemach inteligentnego domu.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma stwarzają możliwość zapoznania się z absolutnymi nowościami. Na przykład w hali numer 8 stanął „Inteligentny dom” Fibaro (stoisko numer 9) - jednego ze światowych liderów produkcji systemu domu inteligentnego. Podczas otwarcia tegorocznej Budmy firma zaprezentowała swoje najnowsze urządzenie – KeyFob. To niewielkich rozmiarów pilot, który pozwala zdalnie sterować funkcjami mieszkania i jego wyposażeniem. W praktyce możliwe staje się to, by za pomocą urządzenia wielkości breloka zarządzać temperaturą, zdalnie uruchamiać i wyłączać urządzenia elektryczne, a nawet otwierać drzwi.

- Ideą było stworzenie innowacyjnego rozwiązania, które łączy wiele funkcji, jest poręczne, zawsze można je mieć przy sobie i jest w pewnym sensie pilotem do inteligentnego mieszkania – mówi Mikołaj Pertek, Country manager w Fibaro.

Budma, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, potrwają do piątku.

O FibarGroup:

FibarGroup S.A. to innowacyjna firma z Polski działająca w branży IoT (Internet of Things), która w ciągu sześciu lat od rozpoczęcia działalności stała się jedną z wiodących marek na świecie, sprzedając swoje produkty na międzynarodowych rynkach. FibarGroup S.A. zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu FIBARO, który jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań automatyki budynkowej dostępnych na rynku. FIBARO opiera się na technologii Z-Wave - to metoda komunikacji, pozwalająca na bezinwazyjną instalację systemu w każdym domu, mieszkaniu, czy biurze. System posiada przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który nie sprawi problemu nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. FIBARO to system w pełni stworzony i rozwijany w Polsce - również fabryka, w której wytwarzane są produkty marki zlokalizowana jest w naszym kraju.

 

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search