Rodzicu! Pokaż dziecku, jak ożywić robota

Rodzicu! Pokaż dziecku, jak ożywić robota

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Aktywne ferie z technologią w Twoim mieście! Kursy programowania, warsztaty rysunku oraz turnieje z nagrodami – iSpot zaprasza dzieci w każdym wieku na bezpłatne zajęcia w Poznaniu.

W trakcie trwania ferii w każdym z 25 salonów iSpot Apple Premium Reseller przewidziano aktywności dla dzieci: turnieje samochodowe na Apple TV, gry zręcznościowe oraz warsztaty rysunku na iPadach. Na uczestników czeka nie tylko wiedza, ale również nagrody.

W duchu sentencji „utile dulci” zapraszamy wszystkie dzieci do salonów iSpot, by w przyjemny sposób zdobyć wiedzę z obszaru nowoczesnych technologii – mówi Aleksandra Niegowska, Marketing Lead w iSpot Apple Premium Reseller. W wybranych salonach odbędą się kursy programowania, podczas których nasi konsultanci nauczą dzieci pisania kodów w celu np. ożywienia robota. Tego typu ćwiczenie rozwija analityczne myślenie, ukazuje ciąg przyczynowo- skutkowy działań oraz sprzyja byciu twórczym. Jestem przekonana, że również rodzice chętnie dokształcą się w tym zakresie.

Zajęcia trwają w godzinach 12:00 – 16:00. Ferie z iSpot są bezpłatne, rejestracja nie jest wymagana.

Warsztaty zaczynają się wraz z początkiem ferii zimowych w danym województwie.

Szczegółowe terminy i adresy salonów:

30.01 – 12.02.2017

- Poznań: Avenida Poznań (ul. S. Matyi 2, 61-586 Poznań), iSpot Posnania (Pleszewska 1, 61-136 Poznań) oraz Stary Browar (ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań)

Terminy warsztatów z programowania robota:

- iSpot Posnania, środa 1.02

- iSpot Avenida, czwartek 2.02

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.

 

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search