Mobilna myjnia parowa w Poznaniu odpowiedzią na potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Województwo wielkopolskie cieszy się jednym z najniższych wskaźników bezrobocia w całej Polsce. Oprócz szeregu pozytywnych czynników wynikających z tego faktu, poznaniacy nie mają czasu na mycie swoich pojazdów, które przecież są ich wizytówką. Z troski o ich potrzeby powstała mobilna myjnia parowa Ecomyjka.

baner myjnia

Szybko, sprawnie

Mobilna myjnia parowa łączy w sobie kilka zalet. Przede wszystkim, oferuje usługę z dojazdu do klienta. To dobra opcja dla wszystkich osób zapracowanych i mających mało czasu. Nie zawsze w napiętym grafiku dnia można znaleźć czas na podjechanie do myjni i poczekanie na wyczyszczenie pojazdu. Gdy wybierzemy myjnię mobilną, nie potrzebujemy znaleźć czasu na dojazd, lecz możemy cały czas zajmować się swoimi sprawami, bo fachowcy przyjadą pod wskazany adres i wykonają całą pracę. Rozwiązanie to ma dodatkową zaletę, w postaci ekologicznego podejścia do kwestii środowiska. Myjnia parowa nie wymaga używania żadnych (nie mówiąc o silnych) detergentów, lecz czyści pojazd za pomocą pary wodnej pod wysokim ciśnieniem. W związku z tym nie zostawia zapachu, więc nie podrażnia delikatnych dróg oddechowych osób cierpiących na astmę lub alergię. Jest to bardzo istotne dla osób posiadających małe dzieci, lub starszych rodziców lub wrażliwych na chemiczne zapachy.

Mój pojazd moim zamkiem

Warto pamiętać, że zadbany pojazd stanowi w wielu wypadkach naszą wizytówkę, bo jest pierwszą rzeczą, jaką widać, gdy docieramy na spotkanie lub do pracy. A niestety, po pierwszym wrażeniu oceniamy niemal wszyscy - dlatego dobrze jest pamiętać o regularnym myciu swojego auta i wyrzucaniem z niego śmieci, aby potencjalny kontrahent lub partner nie kojarzył nas z brudem i chaosem. W samochodzie spędzamy też mnóstwo czasu - mieszkańcy dużych miast nawet powyżej trzech godzin dziennie. Przebywając w miejscu brzydkim i zaniedbanym nie czujemy się komfortowo i trudniej nam skupić myśli, co nie jest nowym odkryciem.
Z tych wszystkich powodów, polecamy mobilną myjnię parową Ecomyjka, znajdującą się na ulicy Bukowskiej 344 w Poznaniu. Jeśli nie leży po drodze - fachowcy przyjadą na wezwanie.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search