Poczuj moc kojącego masażu!

Poczuj moc kojącego masażu!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Odpowiednio wykonany masaż ma wiele właściwości zdrowotnych. Delikatny dotyk, mocniejszy nacisk, stosowanie olejków, masła Shea czy gorących kamieni wzmaga medyczne i relaksujące właściwości masażu. Masaż znany jest od Starożytności i do dzisiaj uznawany jest za pomocniczą metodę fizjoterapii. Odpręża, łagodzi ból i napięcie mięśniowe, koi nerwy, poprawia samopoczucie psychiczne i fizyczne. Przeciwskazań do masażu jest niewiele, ale pozytywnych jego skutków bardzo dużo.

Rodzaje masażów

Głaskanie, rozcieranie, oklepywanie, ugniatanie, wyciskanie, ale do tego ładny zapach olejków, czy ciepło kamieni. Rodzajów masażów jest naprawdę wiele i można je dobrać indywidualnie do potrzeb klienta, jak i jego oczekiwań. Profesjonalny masażysta może zaoferować masaż bańką chińską, masaż klasyczny, masaż kontralateralny, masaż izometryczny, masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, masaż świecą, masaż masłem Shea, masaż aromaterapeutyczny czy refleksoterapię. Ceny takich masaży są zbliżone, a masażysta może polecić konkretny, gdy pozna potrzeby swojego klienta. Co ważne, takie masaże jak kontralateralny czy klasyczny znakomicie sprawdzają się także u osób z problemami zdrowotnymi. Jednak nie trzeba mieć kłopotów ze zdrowiem, by korzystać z leczniczego działania masażu. Takie odmiany masażu, jak gorącymi kamieniami, czy masłem Shea znakomicie sprawdzają się u osób, którym zależy tylko na relaksujących walorach zabiegu. Niezależnie jednak od wybranego sposobu masażu, zawsze będzie on bezpieczny, przyjemny, a jego działanie będzie odczuwalne nawet przez kilka następnych dni czy tygodni. Po masażu skóra będzie rozgrzana i nawilżona, mięśnie przestaną boleć, zmniejszyć się mogą też dolegliwości migrenowe i bóle kręgosłupa. Poprawi się jakość snu, samopoczucie, zyskamy wewnętrzny spokój i harmonię.

Dobry masażysta w atrakcyjnej cenie

Doświadczony masażysta w Poznaniu, np http://poznanmasaz.pl/ dotrze do klienta samodzielnie i umożliwi relaks w jego własnym mieszkaniu, ale w cenie masażu w gabinecie. Decydując się na masaż w domu zyskujemy czas, ale także możemy bardziej się zrelaksować. We własnym pokoju po masażu możemy pozostać w miękkim szlafroku i zamiast stać w korkach w mieście wypić gorącą kawę i poczytać książkę. To niezwykle wygodne i zdecydowanie przyjemniejsze. Korzystając z masażysty w domu nie musimy martwić się o koszty - ceny usługi są zawsze przystępne, niezależnie od tego czy wybierzemy masaż klasyczny, relaksacyjny, czy refleksoterapię. Relaks i lepsze samopoczucie są zagwarantowane.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search