Tanie wyjazdy weekendowe

Tanie wyjazdy weekendowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wybierając się na tak zwany city break, warto znaleźć dogodną opcję cenową. Propozycji jest naprawdę sporo!

Niedrogie przeloty
Także z Poznania można wybrać się na weekend do jednego z europejskich miast, w atrakcyjnej cenie. Trzeba tylko dobrze poszukać. Nie trzeba wcale tracić czasu na szperanie we wszystkich stronach znanych nam linii lotnicznych. Można skorzystać z wyszukiwarki lotów takiej jak na przykład ta, dostępna pod adresem www.sky4fly.pl. Za jej pomocą możemy wyszukać setki przelotów do całej Europy. Oczywiście mnóstwo jest wylotów z Poznania, czasem jednak zdarza się, że cenowo bardziej opłaca się podróż pociągiem do Krakowa czy Warszawy i wylot stamtąd. Warto zaglądać na stronę od czasu do czasu i śledzić pojawiające się loty w promocyjnych cenach. Często do danego miasta możemy polecieć już za kilkadziesiąt złotych. Są to jednak zazwyczaj oferty specjalne, które mają ograniczony czas trwania, dlatego trzeba szybko decydować się na wyjazd. Wybierając się w weekendową podróż warto rozsądnie przemyśleć co chcemy ze sobą zabrać. Na dwa, trzy dni raczej nie jest nam potrzebnych wiele rzeczy, więc jeśli uda nam się zapakować tylko do bagażu podręcznego, zapłacimy za bilety znacznie mniej, niż gdybyśmy decydowali się również na bagaż rejestrowany.

Tanie hotele
Przed wyjazdem na weekend warto jest zarezerwować miejsce w hotelu, żeby nie tracić czasu, który moglibyśmy poświęcić na zwiedzanie. Szukanie noclegu na miejscu może poza tym skończyć się tym, że znajdziemy się w zupełnie innej dzielnicy miasta niż byśmy chcieli, albo w hotelu o znacznie niższym, niż oczekiwany przez nas, standardzie. W tym wypadku także warto skorzystać z portalu internetowego. Na stronie booking.com, możemy zarezerwować miejsce w jednym z tysięcy hoteli w całej Europie. Ważne jest, że nie musimy płacić za dokonanie rezerwacji. Dodatkową zaletą serwisu jest fakt, iż mamy możliwość zapoznania się z opiniami innych osób, które już mieszkały w danym miejscu. Pozwoli nam to uniknąć rozczarowań po przyjeździe. A jak wiadomo, wszelkie niedogodności potrafią skutecznie popsuć każdy wyjazd, dlatego warto nasz city break dokładnie zaplanować sobie trochę wcześniej.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search