Premiera kobiecego zinu „Kontrafałda. Wywiady”

Premiera kobiecego zinu „Kontrafałda. Wywiady”

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gdzie: Ostrøv, ul. św. Marcin 25, Poznań

Kiedy: 26 stycznia 2018, godz. 19.00

Oficjalne after party: Kisielice

OPIS PROJEKTU

„Kontrafałda” to zbiór wywiadów z kobietami. Wszystkie te pytania zostały już kiedyś zadane na łamach kolorowej prasy. Odpowiadały na nie piosenkarki, aktorki, celebrytki i panie z telewizji. W pełnym makijażu, w sposób płynny i zdecydowany przedstawiały swoje opinie na temat wszystkiego, przy okazji nie szczędząc słów podziwu dla własnych wyborów, dokonań, sytuacji. Pytania trudne i osobiste, a odpowiedzi często szybkie i żadne.

W tym zinie na te same pytania anonimowo odpowiadają nieznane kobiety, które swoje uniwersum budują będąc mocno osadzonymi w prozie życia i realiach współczesnego świata. Wszystkie kobiety zaangażowane w ten projekt są 30-latkami, bo wydaje się, że głos tego pokolenia w całym tym szumie dziewczyńsko-feministycznym słychać najmniej. Zadane pytania wciąż są trudne i osobiste, a odpowiedzi… po prostu różne.

Redaktor naczelna: Magda Nowicka Chomsk

Projekt graficzny i skład: Agata Szulc

Wydawca: Edycje Limitowane

Nakład: 1000 egzemplarzy drukowanych

Zin jest bezpłatny.

Wkrótce rusza strona kontrafalda.pl. Od 1 lutego będzie można pobrać tam zin do samodzielnego wydruku.

 

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search