Previous Next

Ezoteryczny Poznań zaprasza na wydarzenie:

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Koncert poświęcony pamięci Bohdana SMOLENIA, 16 X 2017, Teatr Muzyczny w Poznaniu.

16 października 2017 r. o godzinie 20:00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, ul. Niezłomnych 1E - "SMOLEŃ na kolonii, czyli 6 dni z życia kolonisty"

Koncert odbędzie się w ramach Finału XV Festiwalu "Zostań Gwiazdą Kabaretu" i poświęcony pamięci Bohdana Smolenia. W rolę Bohdana w Kolonistach wcielą się – Adrianna Borek z kabaretu Nowaki w „Papierosie" i „Gotowaniu kury", Jakub Krzak z kabaretu Chyba w „Przebierańcach" , w monologu „Szeptanka" Marcin Daniec, w monologu „A tam cicho być - napisy z murów" Marcin Samolczyk z Kabaretu Bohdana Smolenia, w skeczu „Nie powinniśmy sie kłócić" Marcin Samolczyk, a w roli Jana Tadeusza Stanisławskiego Paweł Binkowski z Teatru Nowego w Poznaniu, w piosence „Smutasy, mazgaje" Marta Kostur wersja rockowa, w wersji jazzowej Zespół Kameralny Poznańskiego Chóru Chłopięcego w aranżacji Jacka Sykulskiego i Piotra Lewandowskiego. W roli Kolonistów wystapią Jarosław Sobański i Tomasz Łupak z kabaretu Zachodni i Krzysztof Wilkosz i Piotr Gumulec z kabaretu Chyba, w roli kierownika kolonii Sławomir Kaczmarek z kabaretu Made In China oraz dziewczęta i chłopcy czyli Zespół Kameralny Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego - opieka artystyczna Laura Stieler; w roli kierownika muzycznego kolonii Jan Pituła z kabaretu Czołówka Piekła ... Specjalni Koloniści, to - Laureat XV festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu. Podczas koncertu usłyszymy również Zosię Nowakowską z Teatru Muzycznego Roma.

BILETY do nabycia https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-smolen-na-kolonii-czyli-6-dni-z-zycia-kolonisty-final-xv-zgk-33297?id=162274

Dzień wcześniej, tj. 15 października 2017 r. o godzinie 15:00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się PRZEGLĄD KONKURSOWY o nagrodę im. BOHDANA SMOLENIA. W przeglądzie udział wezmą zwycięzcy 6 eliminacji XV Festiwalu "Zostań Gwiazdą Kabaretu": Karol Wolski, David Mbeda Ndege, kabarety A JAK!, BudaPesz, Zalotka i Wyjście Ewakuacyjne. Prowadzenie Kabaret CZESUAF.
BILETY w cenie 10 zł do nabycia https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-konkurs-o-nagrode-im-bohdana-smolenia-final-xv-festiwalu-zostan-gwiazda-kabaretu-33171?id=161919

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search