Dżem - Trasa koncertowa 2017

Dżem - Trasa koncertowa 2017

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zapraszamy na energetyczne wydarzenie, które pozwoli Wam poczuć ducha prawdziwego bluesa. Dla wszystkich studentów przygotowaliśmy specjalną promocję – bilety na płytę główną w cenie 50 zł!

 

Dżem to jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki i legenda bluesowo-rockowego grania! Band powstał w 1973 roku, jednak potęga jego utworów sprawia, że są one aktualne również teraz. Charyzma członków zespołu z Ryszardem Riedlem na czele przyniosła im ogromne uznanie i popularność. Dżem w obecnym składzie to kontynuacja ważnej historii legendy muzyki.

Niezliczona liczba hitów, ale także nowe przeboje utrzymane w charakterystycznym stylu zespołu Dżem i niepowtarzalna atmosfera – tego wszystkiego i wiele więcej doświadczycie podczas niezapomnianego koncertu.

W 2017 roku wyrusz w trasę wraz z zespołem Dżem!

Patronem medialnym trasy Dżemu jest Rock Radio.

Bilet studencki - 50zł - obowiązuje tylko na płycie i jest ważny wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej

 

25-04-2017 Poznań – Congress Center pawilon 3A (wejście od ul. Bukowskiej) godzina 19:30
Bilety:

  • Kulturairozrywka.pl
  • Biletyna.pl
  • Kup Bilecik.pl
  • Eventim
  • Ticketpro

tel.: 77 441 05 33

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kup bilet https://kulturairozrywka.pl/wroclaw-dzem-trasa-koncertowa-2017/wydarzenie/36690

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search