Previous Next

IMPROBRAĆ 15 lutego 2017 r.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ezoterycznypoznan.pl zaprasza na spektakl grupy ImproBrać. Wydarzenie odbędzie się 15 lutego 2017 r. o godzinie 20:00 w Scenie na Piętrze, przy ul. Masztalarska 8 w Poznaniu.

Bilety nabyć można na: https://estradapoznan.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/147187/ref/b24_estradapoznan/lang

O grupie ImproBrać

ImproBrać to grupa komików z Poznania, którzy rozbawiają publiczność poprzez improwizacje teatralno-kabaretowe. W skład grupy wchodzą aktorzy poznańskich kabaretów (Czesuaf, Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne), wielokrotnie nagradzanych na najważniejszych festiwalach kabaretowych w całej Polsce, między innymi na Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie. Spektakl składający się z różnorodnych, improwizowanych krótkich form (gier i piosenek) tworzony jest na żywo przy aktywnym udziale publiczności. To widzowie poprzez swoje sugestie i życzenia decydują, co zobaczą na scenie i w którą stronę potoczy się opowiadana przez aktorów historia.

 

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search