Gdzie najlepiej spędzić Sylwestra w czasie pandemii

Gdzie najlepiej spędzić Sylwestra w czasie pandemii

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przed nami najgorętsza noc w roku – Sylwester. To szczególny, magiczny czas, który każdy z nas chce spędzić w sposób wyjątkowy i atrakcyjny. Podczas gdy mijający rok przytłacza nas smutnymi wiadomościami o pandemii Covid-19, chcemy świętować Sylwestra radośnie i beztrosko. Ale czy można połączyć szampańską zabawę z zachowaniem bezpiecznych procedur? Gdzie zatem przywitać Nowy Rok, by bez narażania zdrowia dać się ponieść sylwestrowemu szaleństwu?

Warto zadbać o dwa podstawowe warunki wyśmienitej zabawy: jednym z nich są odpowiedni ludzie, drugim – cudowne miejsce.

W czasie pandemii każdy z nas docenił wartość przebywania w wąskim gronie osób, najlepiej więc będziemy bawić się wśród rodziny lub najbliższych przyjaciół. Kameralny charakter imprezy wcale nie musi być nudny. Bo kiedy już wiesz, że będą otaczać cię życzliwi i sprawdzeni kompani, to wybór miejsca i oprawy nie pozostaje trudny.

Magia świątecznej atmosfery, wielkie śnieżne czapy na świerkach, świeże, zdrowe powietrze i pyszne góralskie jedzenie. To zalety Sylwestra spędzonego w górach. Czy trzeba szukać lepszej alternatywy dla zatłoczonego balu? W górach panuje szczególny nastrój, zawsze ma się poczucie, że czas płynie wolniej i bardziej przyjemnie. Nic dziwnego, że stolica polskich gór, Zakopane, pozostaje zawsze najlepszym wyborem. Dla miłośników białego szaleństwa niedaleko dostępne są dobrze przygotowane stoki narciarskie. Amatorzy innych aktywności mogą podziwiać piękne, magiczne krajobrazy górskie lub skorzystać z pobliskich term.

Ale są w górach takie wyjątkowe miejsca, które zapewniają gościom o wiele bardziej komfortowe i prywatne warunki. Z dala od tłoku i hałasu, ale nadal blisko centrum Zakopanego (20 minut spacerkiem) znajdują się luksusowe apartamenty Elkowyzakatek.com. Zaciszne, ale przestronne wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych standardów gości, którzy cenią sobie komfort i prywatność. Prestiżowe i wygodnie zaaranżowane przestrzenie zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Jesteś miłośnikiem sauny? Wybierz luksusowy apartament wyposażony w prywatną saunę. Ponadto dla wszystkich gości dostępne jest również zewnętrzne jacuzzi.

Te wszystkie niezwykłe udogodnienia, jak również najwyższy standard obsługi sprawią, że świętowanie Sylwestra będzie przebiegało w magicznej i komfortowej atmosferze. Funkcjonalność, ekskluzywny charakter apartamentów oraz dostępność sauny na prywatny użytek sprawią, że goście wkroczą w Nowy Rok z optymizmem i w radosnym nastroju. Wśród najlepszych przyjaciół i w otoczeniu tak pięknych wnętrz zapomina się o pandemii i przyjmuje przyszłość z radosnym optymizmem i nadzieją na lepsze jutro.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search