Previous Next

Symfoniczna podróż dookoła Świata – Visual Concert

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Koncertowy początek 2018 roku w Poznaniu zapowiada niezwykle ciekawie. Blisko 50-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra zagra utwory z takich filmów jak: Gra o Tron, Gladiator, Piraci z Karaibów, James Bond, Władca Pierścieni, Star Wars oraz po raz pierwszy w Polsce utwory muzyki epickiej. Po raz pierwszy także tłem do koncertu będzie filmowa projekcja najciekawszych miejsca świata. To wszystko będziemy mogli usłyszeć oraz zobaczyć na Visual Concert.

Koncert odbędzie się 11 lutego 2018 w Poznaniu w Hali Arena. To zdecydowanie bardzo ciekawa propozycja spośród wszystkich zimowych koncertów i jedno z najlepiej zapowiadających się wydarzeń 2018 roku w Poznaniu. Prócz znanych utworów muzyki filmowej po raz pierwszy w Polsce usłyszmy również muzykę epicką, która wykorzystywana jest jako tło muzyczne na najważniejszych wydarzeniach sportowych, programach telewizyjnych i grach komputerowych. Dodatkowo widzowie będą świadkami kinowej projekcji najpiękniejszych miejsc Świata takich jak: Rio de Janeiro, Hong Kong, Hawaje, Islandia, Grecja oraz wiele innych.

Muzyka filmowa to obecnie jeden z najbardziej pożądanych przez widzów rodzajów wydarzeń. Muzyka na żywo, znane i kochane przez słuchaczy utwory, wizualna wycieczka dookoła świata to wyjątkowa uczta dla fanów muzyki, a także fanów podróży. Visual Concert proponuje to wszystko w jednym wydarzeniu.

Główni aktorzy tego koncertu czyli Orkiestra CoOperate Orchestra w ciągu wielu lat swojej działalności już wielokrotnie gościła na międzynarodowych oraz polskich festiwalach. W swojej dotychczasowej karierze orkiestra współpracowała z wybitnymi artystami i prezentowała swój dorobek muzyki filmowej na wielu niezwykłych wydarzeniach m.in. Koncert z udziałem Disneya w 2016 roku.

„Visual Concert to pierwszy z nowej odsłony naszych muzycznych projektów. To niezwykłe doświadczenie wizualno-muzyczne"

Bilety dostępne w sprzedaży wyłącznie w serwisie Bilety24.pl

Zobacz zapowiedź koncertu:

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search