Ciekawe konferencje biznesowe

Ciekawe konferencje biznesowe

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Konferencja biznesowa to najważniejsze i najbardziej znaczące spotkanie przedsiębiorców, przedstawicieli świata akademickiego oraz mediów. Wydarzenia te mają niejednorodny charakter, ale nierzadko bardzo intensywnie koncentrują na sobie uwagę wielu zainteresowanych: targetu, inwestorów, potencjalnych partnerów. Gdzie szukać profesjonalnych i inspirujących eventów?

Największą dziś bazę konferencji biznesowych zgromadził ogólnopolski portal kreatorzy.eu.Użytkownicy przejrzą tu stale wzbogacaną bazę konferencji biznesowych, podzielonych na grupy: konferencje marketingowe, konferencje HR, konferencje IT i szkolenia sprzedażowe. Baza wydarzeń rozbudowywana jest na bieżąco przez zespół rozwijający stronę, ale informacje mogą wysyłać mailem także sami użytkownicy kreatorzy.eu lub twórcy konferencji biznesowych. Dzięki zintegrowanej wyszukiwarce, odnajdywanie wpisów jest bardzo łatwe - zarówno pod kątem nazwy konferencji biznesowej, jak i którejkolwiek frazy z nią związanej (w tym też pod kątem nazwiska wykładowcy).

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search