Ten salon fryzjerski to gwarancja właściwie dobranej fryzury i mile spędzonego czasu

Ten salon fryzjerski to gwarancja właściwie dobranej fryzury i mile spędzonego czasu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Fryzjer to zawód, który wymaga niezwykłych umiejętności. Dobry fryzjer posiada bowiem nie tylko wiedzę i doświadczenie typowo zawodowe, ale również empatię i umiejętność dopasowania fryzury do preferencji klienta. Niektórzy zaczną się w tym momencie śmiać. Jednak ile to razy zdarzyło się nam być niezadowolonymi z wizyty w gabinecie fryzjerskim? Nie ten kolor, nie ta długość włosów? No właśnie. Po prostu nie udało nam się trafić na fryzjera z prawdziwego zdarzenia. Gdzie więc takiego szukać? Jeśli chodzi o Poznań, to odpowiedź jest tylko jedna.

Profesjonalizm w każdym calu

Appo Hair to salon fryzjerski, który mieści się w Poznaniu przy ulicy Niedziałkowskiego 24. Na klientów czeka zgrany zespół fryzjerów i stylistów. Atutem załogi są jej umiejętności zawodowe. Każdy z pracowników posiada szeroką branżową wiedzę. Wszyscy szkolą się na bieżąco w zakresie koloryzacji, strzyżenia i pielęgnacji włosów.

Fryzjerzy Appo Hair posiadają również tę niesamowitą umiejętność doboru fryzury do aparycji i osobowości danej osoby. Nie spotkamy się tu z sytuacją, że każdy klient wychodzi z fryzurą, której akurat nauczył się dany fryzjer. W zależności od indywidualnych potrzeb i wyglądu konkretnego klienta, fryzjer zaproponuje odpowiednie, klasyczne lub awangardowe, rozwiązanie. Co ważne, ekipa ma świadomość, że każdy z usługobiorców może mieć swój gust. Styliści są otwarci na pomysły klientów, ale potrafią również doradzić.

Nie każdy wie, że w portfolio fryzjerów Appo Hair znajduje się udział w projektach filmowych, muzycznych oraz reklamowych. Te doświadczenia pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Piękne wnętrza i wspaniała atmosfera

W zależności od rodzaju wykonywanego zadania fryzjerskiego, klient może spędzić w salonie nawet do kilku godzin. Ekipa Appo Hair w naturalny sposób stara się, aby ten czas upłynął w przyjaznej atmosferze. Chcesz czytać gazetę - czytaj, chcesz pogadać - proszę bardzo. Wizyta w tym miejscu to właściwy moment na odprężenie i metamorfozę.

Na uwagę zasługuje również niezwykłe wnętrze tego miejsca. Wysokie i duże okna, które dostarczają naturalnego światła, beton w połączeniu z drewnem i duża ilość roślin. Appo Hair to kombinacja tradycji z nowoczesnością. Biorąc pod uwagę opinie klientów, tu się po prostu chce przebywać.

Zakres usług fryzjerskich oraz rezerwacja wizyty

Oferta salonu fryzjerskiego skierowana jest zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Fryzjerzy wykonują takie zabiegi fryzjerskie jak:

  • strzyżenie, w tym strzyżenie grzywki,
  • koloryzacja,
  • tonowanie,
  • dekoloryzacja,
  • modelowanie,
  • upięcie,
  • wykonanie fryzury próbnej, na przykład przed ślubem lub wystąpieniem.

Warto wspomnieć, że w Appo Hair pracuje się na produktach firmy Davines. Ta ekskluzywna marka to pewność odpowiedniej pielęgnacji włosa. Osoby, które chcą umówić się na wizytę, mogą dokonać rezerwacji telefonicznie lub poprzez formularz rezerwacyjny AppoHair.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search