Szybka gotówka na remont mieszkania? Tak, to jest możliwe!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Spółdzielnia właśnie zapowiedziała wymianę pionów grzewczych, a może sąsiad ponownie zapomniał o zakręceniu wody, co zaowocowało niezbyt efektowną plamą na suficie - niezaplanowany remont mieszkania może być spowodowany różnymi sytuacjami losowymi. Czasem jednak taki remont musi być wykonany możliwie jak najszybciej, a przecież nie zawsze dysponujemy oszczędnościami, które można przeznaczyć na zakup farb, tapet czy nowych paneli. Przydałaby się szybka kasa, ale skąd ją wziąć?

Pożyczki na remont mieszkania

Niemal każdy bank chwali się, że w swojej ofercie posiada kredyty na wykończenie czy remont mieszkania. Jednak konieczność zgromadzeniu wielu zaświadczeń, do tego ustanowienie zabezpieczeń, a przede wszystkim długi czas oczekiwania na decyzję kredytową sprawiają, że klienci coraz częściej wybierają pożyczki udzielane przez Internet. W takich pożyczkach specjalizują się firmy pożyczkowe, które nie tylko stosują uproszczone procedury kredytowe. Nie wymagają one stosu papierowych zaświadczeń oraz realizują cały proces obsługi online, bez konieczności odwiedzania placówki stacjonarnej. Dla wielu klientów, zwłaszcza tych, którzy zarabiają mało czy którzy są zatrudnieni na podstawie umów cywilno-prawnych, ważne jest to, że firmy pożyczkowe nie oczekują od nich dodatkowych zaświadczeń. Remont mieszkania może być konieczny także w mieszkaniu osoby, która w przeszłości miała drobne opóźnienia w spłacie innych kredytów. Tacy klienci, z racji figurowania w rejestrach nierzetelnych kredytobiorców znanych jako BIK, nie uzyskają kredytu bankowego. Ale już pożyczki bez BIK są skierowane właśnie do nich. Dla firmy pożyczkowej, która podchodzi indywidualnie do każdego pożyczkobiorcy, jakieś incydenty z niespłaceniem pojedynczych rat w przeszłości nie przekładają się na odmowę udzielenia pożyczki. Także ci klienci mogą liczyć na szybką kasę, która zasili ich rachunek bankowy.

Albo szybka kasa, albo nic

Klienci wpisani do rejestru BIK to bardzo dobry przykład klientów, którzy remont mieszkania mogą sfinansować sięgając jedynie po pożyczki bez BIK. Na rynku polskim na popularności zyskują również pożyczki z Aasa, dostępne jako pożyczki konsumenckie. Jednak w przypadku niektórych remontów liczy się przede wszystkim czas. Ekipa remontowa, która będzie wymieniać piony grzewcze czy rury kanalizacyjne, może szybko zakończyć swoją pracę. Nieoczekiwane zalanie mieszkania czy niewielki pożar mogą również doprowadzić do zniszczeń, które powinny być jak najszybciej usunięte. W takich sytuacjach liczy się czas i... szybka kasa, jaką można uzyskać wnioskując o pożyczki z Aasa. O pożyczki bez BIK udzielane przez firmy pożyczkowe, można wnioskować online o dowolnej porze, co skraca czas potrzebny na złożenie i rozpatrzenie wniosku kredytowego. Równie krótki jest czas potrzebny na uruchomienie pożyczki konsumenckiej, która jest przelewana na rachunek pożyczkobiorcy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Cała procedura odbywa się bez wychodzenia z domu, co szczególnie przy remontach ma bardzo duże znaczenie.

Niezaplanowane remonty, które są najczęściej efektem różnych zdarzeń losowych, potrafią nie tylko zepsuć nastrój. W wielu rodzinach takich niezaplanowany wydatek mógłby doprowadzić do utraty płynności finansowej. Mógłby, ale dzięki możliwości zaciągania pożyczki z Aasa nie doprowadzi. Wygodna dla pożyczkobiorcy forma wnioskowania o pożyczkę i krótki czas, potrzebny na jej uruchomienie, to niewątpliwie atuty, jakie posiadają pożyczki bez BIK. Co ciekawe klient może samodzielnie ustalać czas spłaty takiego zobowiązania, które jest dzielone na wygodne do spłaty raty miesięczne. Remont mieszkania można zatem spłacać nawet przez kilka miesięcy, bez większego uszczerbku na domowym budżecie.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.