Jak wyglądać pięknie jesienią?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wiele osób nie lubi jesieni. Narzekają na nią także kobiety. Uważają one, że jesień jest szara, zimna, mokra i nie można się ładnie ubrać. Nic bardziej mylnego bo jesień to pora kiedy to każda kobieta może prezentować się naprawdę pięknie. Jesienią nosimy stylowe trencze, poncza, ciepłe garsonki a do tego piękne zamszowe kozaki. Jesień to także czas który daje nam szerokie pole do popisu w zakresie dodatków takich jak apaszki, szale, rękawiczki.

Pomimo, że na dworze jest już nieco chłodniej nie warto rezygnować z niezwykle kobiecych spódnic i sukienek. Aby było nam ciepło możemy nosić kryte rajstopy, które odpowiednio dobrane sprawiają, że nogi prezentują się naprawdę ładnie i stosownie do pogody. Przykładowo można zdecydować się na stylizację w odcieniach szarości. Na górę zakładamy szarą ciepłą narzutkę wraz z szalem, na dół krótką spódniczkę mini z dresówki, do tego kryte szare rajstopy i szare botki na koturnie. Jeśli jesienią wybieramy płaszcz koniecznie dopasujmy do niego odpowiednią apaszkę w kształcie komina.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search