Sięgamy po porady ezoteryczne

Sięgamy po porady ezoteryczne

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Człowiek często nie docenia czasu, kiedy wszystko dzieje się po jego myśli, jest zdrowy i szczęśliwy, ma kochającą rodzinę, osiąga sukcesy, jest spełniony zawodowo, a problemy finansowe w ogóle go nie dotyczą.

Człowiek często nie docenia czasu, kiedy wszystko dzieje się po jego myśli, jest zdrowy i szczęśliwy, ma kochającą rodzinę, osiąga sukcesy, jest spełniony zawodowo, a problemy finansowe w ogóle go nie dotyczą. Dopiero kiedy życie przestaje się układać według zaplanowanego wcześniej schematu, a szczęście zaczyna sypać się jak domek z kart, człowiek zaczyna zadawać pytania i szuka rozwiązań. Wówczas też często sięga po porady ezoteryczne, mające być odpowiedzią na zadawane pytania o przyczynę niepowodzeń i nieszczęść, jak również wskazówką, co myśleć, co dalej robić i jak żyć. Porady ezoteryczne bywają nie tylko wróżbą, ale też rozmową z siłą nadprzyrodzoną, czasami nawet poradą psychologiczną, pomagającą uporać się ze swoimi problemami. Porady ezoteryczne to nie tylko horoskopy, wróżby i karty, ale też oczyszczanie z klątw, uroków i złych mocy. Z pewnością jest to niekonwencjonalna pomoc dla nieszczęśliwego człowieka, co nie oznacza, że nie przynosi mu ona rezultatów i oczekiwanych efektów.

Gdzie uzyskać poradę?

Porady ezoteryczne dostępne są niemal w każdym nieco większym mieście, dzięki czemu bez problemu możemy zasięgnąć pomocy wróżki czy jasnowidza. Coraz bardziej popularne są – z pewnością za sprawą rozwoju techniki i doby Internetu – porady ezoteryczne reklamowane i udzielane przez Internet. Opłata realizowana jest wtedy za pomocą przelewu na konto, bądź też przez wysłanie smsa na podany numer. Najbardziej znaną dla każdego – zwłaszcza osób, które jednak nie mają Internetu – jest wróżenie z kart, kuli, czy za pomocą innych metod w telewizji. Aby uzyskać taką poradę wystarczy wysłać smsa z zadanym pytaniem i podać najczęściej imię i datę urodzenia, lub po prostu zadzwonić do studia.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search