Wiele sklepów tradycyjnych decyduje się na utworzenie strony www

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wykonujemy z dnia na dzień coraz więcej transakcji on-line. Dużo sklepów stacjonarnych decyduje się na założenie strony internetowej, gdyż może w ten sposób trafić do szerszej grupy nabywców. Natomiast my klienci będziemy mogli zamawiać zakupy o wiele szybciej a także bez wychodzenia z domu. Istnieje natomiast grupa produktów, które nadal wolimy kupować w sposób tradycyjny. Taką jedną z grup są ciuchy. Ale czy nabycie odzieży przez internet nie jest o wiele korzystne?

Wielką obawą wśród klientów jest to, że doręczony wyrób będzie w nieodpowiednim rozmiarze albo taki, który nie będzie za dobrze na nas pasować. Często przed założeniem określonej rzeczy wydaje nam się ona idealna, a po włożeniu nie jesteśmy już zachwyceni z tego jak wyglądamy. Należy jednak mieć na uwadze, iż kupując ubrania w sklepie internetowym, będziemy mogli je zwrócić w ciągu 2 tyg. Częstokroć taki zwrot jest całkowicie bezpłatny. Umożliwia to spokoje przymierzenie np. koszuli w miejscu zamieszkania a także odesłanie jej albo wymienienie na inny rozmiar, w momencie kiedy okaże się za wielka lub za ciasna.Ubrania, które będziemy mogli zakupić online, zazwyczaj są o wiele tańsze niż te w butikach tradycyjnych. Jest tak dlatego, że tego typu rozwiązanie stwarza znacznie mniej kosztów. Właściciel strony internetowej, musi opłacić mniejszą ilość pracowników, najczęściej nie musi płacić czynszu za lokal, niższe są również rachunki za prąd, ogrzewanie, wodę i tym podobne.

Większy jest także asortyment. Można sobie wybierać spośród bardzo wielu ofert, przeglądanie ciuchów jest wygodniejsze a także szybsze, niż w tradycyjnym butiku. Nie musimy się również przejmować, że ktoś zabierze nam jakąś rzecz sprzed nosa. Jeżeli zauważymy, iż brakuje jest pewnego produktu, możemy ustawić powiadomienie, które bęzie nam wysłane na skrzynkę email, kiedy towar pojawi się ponownie.Takim jednym z kłopotów dla klienta może być cena dostawy. Czasem przewyższa wartość danego towaru. Wiele sklepów on-line oferuje natomiast bezpłatną dostawę powyżej określonej kwoty, a często jest ona darmowa dla każdego zamówienia. Mamy także opcję doboru dostawy. Cena odbioru przesyłki w określonym punkcie przykładowo w kiosku ruchu, wynosi około 6 zł. Najdrożej kosztować Nas będzie dostawa zamówienia pod same drzwi poprzez kuriera, mniej więcej 10-12 pln.

Rzetelne sklepy www regularnie powiadamiają nas o statusie naszej przesyłki. Doręczenie zajmuje de fakto niedużo czasu, doręczenie zamówienia po kilku dniach to w obecnych czasach mało spotykane. Zwykle już po maksymalnie dwóch dniach można radować się nowymi butami albo kurtką.

Niewątpliwie warto pomyśleć, czy nie zacząć kupować odzieży poprzez globalną sieć. Umożliwi to znacznie szybsze i wygodniejsze zakupy, ale również zaoszczędzenie własnego czasu a także pieniędzy.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

© 2015 Sitte.pl

Search