Żegluj i mieszkaj

Żegluj i mieszkaj

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nic naprawdę nie relaksuje, jak prawdziwy odpoczynek wśród przyrody. Cisza, zadowolenie, przyjemna bryza, gdzieś w oddali odgłosy ptactwa. A wokół szum fal, szelest liści, sitowia, czy trawy. Dla wielu zapracowanych Polaków to szczyt marzeń. W większości wypadków pakujemy się w samochód i podróżujemy gdzieś na zatłoczone plaże pobliskiego pojezierza. Pośpiech, walka o miejsce na leżak, zgiełk, znaczna dystans do hotelu, nic, co wolno nazwać kompletnym luksusem. A gdyby mieć taki spokój codziennie? Używać z powabów pięknej przyrody, spostrzegać dziewicze atrakcyjne zakątki, a zarazem zapewnić sobie tak wygodne okoliczności, jak w domu? Okazuje się, że zakup czy też nawet najem houseboata zapewni nam osiągnięcie wszystkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to wyjątkowa łódź. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu żeglarzom kompletnej wygody i ergonomiczności. Houseboat ma pomieszczenia, które zostały urządzone w taki sposób, aby ich elegancki aranżacja jak również wysokiej jakości zaopatrzenie odpowiadały standardom wygodnego i ładnego niewielkiego mieszkania. Poza tym razem z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaplanowano także strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można postawić leżaki i podziwiać śliczne krajobrazy wokół. Z ewidentnie można powiedzieć, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszystkie oczekiwania ewentualnego konsumenta.

Przymioty odpoczynku na houseboacie

na skutek tego, że houseboat jest odpowiedni do całorocznego zamieszkania, dopuszcza zupełną swobodę w podróżowaniu. Możesz płynąć po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej albo zwyczajnie zacumować w wybranym porcie. Dzięki ze względu na to kolosalną przyjemność z zamieszkania na łodzi spostrzegą zarówno miłośnicy slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas bardzo dynamicznie. Houseboaty, jakie proponuje Eco Boats: https://eco-boats.eu są zaopatrzone także w rowery elektryczne. Wystarczy wobec tego zatrzymać się na parę godzin, zejść na ląd i zwiedzać urokliwą okolicę. Można zatem śmiało oznajmić, iż żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i wolny od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet sterowanie łodzią jest bardzo intuicyjne i nie wymaga osobliwych zdolności. Jednakże w eco-boats.eu można wynająć houseboata wespół z obsługą sternika na tygodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa albo określić dowolną trasę.

Houseboaty w nurcie proekologicznym

Coraz bardziej powszechne staje się poszukiwanie miejsc, w których można spędzić czas na łonie przyrody. Płynięcie houseboatem daje możliwość ciągłego obcowania z naturą i to w wybitnie swobodnym charakterze. Można albowiem zachwycać się piękno mijanych pejzażów z pokładu łodzi, i dodatkowo nie ma przeszkód, by zejść na ląd i przechadzać się między zieleni.

Wskazane jest dodać, że houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats posiadają napęd elektryczny. Oznacza to, iż spełniają wysokie wymagania ekologiczne, a równocześnie są niedrogie w użytkowaniu.

Rejs houseboatem więc to rewelacyjna możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Wskazane jest już rozważyć o tym, jak spędzić majówkę czy też wakacje. A może w zupełnie uciec od hałasu miasta i przeprowadzić się na łódź?

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.

Search