Wanny wolnostojące

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Aranżacja wnętrz charakteryzuje się planowaniem przestrzennym, doborem odpowiednich materiałów budowlanych oraz wyposażenia i dodatków. Obecnie panujące trendy w stylizacji, czyli duża przestrzeń i jedno przeznaczenie, dotyczy także łazienek.

Łazienka to nie pralnia

Stojący automat do prania, szafki z chemią gospodarczą oraz kosze na pranie zabierały niezbędne miejsce dla kabin prysznicowych, umywalek, a przede wszystkim wannom. Wiązało się to z ograniczeniami w swobodnym poruszaniu się oraz odpowiednim rozplanowaniu układu przestrzennego pomieszczenia. Niestety, ale także woń rozwieszonego prania, proszku czy innych detergentów, psuły rozkosz związaną z kąpielą. Automaty, sznury na pranie, artykuły chemiczne przenoszone są do małych pralni. Najnowszy trend przywraca łazience pierwotne przeznaczenie, czyli relaks i pielęgnacja ciała w gustownej aranżacji. Przykładem omawianej stylizacji jest strona https://tanialazienka.com/wanny-wolnostojace.html.

Wanna w roli głównej

Nowoczesna łazienka charakteryzuje się dużą, swobodną przestrzenią oraz powrotem do wanny wolnostojącej, która nie jest już tylko praktycznym meblem, ale także podkreśleniem wybranego stylu. Oferowane wanny wykonywane są z kamienia, drewna, stali czy akrylu, co sprawia, że mają dowolny kształt oraz różnorodną kolorystykę. Niezależnie od tego, czy jest to minimalistyczne pomieszczenie, czy w stylu retro, to z łatwością można dobrać wannę wolnostojącą, zgodnie z gustem osoby projektującej. Szeroki wybór na rynku sprawia także, że wannę można dopasować do małych pomieszczeń oraz do dużych przestrzeni, gdzie zostanie wyniesiona na piedestał i stanowić będzie główny element łazienki. Przykładem jest wanna wolnostojąca o owalnym kształcie, wsparta na żeliwnych nóżkach, która doskonale podkreśla nowoczesną aranżację wnętrza oraz spełnia praktyczny wymóg, jakim jest swoboda ruchów.

Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia

Wyposażenie nowoczesnej łazienki nie musi być drogie. Ceny wanien wolnostojących są porównywalne z cenami kabin prysznicowych i posiadają podobne funkcje typu hydromasaż lub bicz wodny. Dodatkowym atutem wanien jest ich wyposażenie typu schodki, podgłówki oraz schowki, które można zdemontować. Ogromny wybór wśród producentów i dostawców takich jak na stronie https://tanialazienka.com sprawia, że osoba projektująca napotyka na jedno ograniczenie, a jest nim wyobraźnia.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.