Wypożyczamy auto w Poznaniu - które wypożyczalnie aut warto sprawdzić?

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rynek wypożyczalni aut wciąż się rozrasta i staje się jednocześnie coraz popularniejszy. Do wyboru mamy wiele firm, które w swojej ofercie mają możliwość wynajmu długo- i krótkoterminowego, a także szereg innych usług. Którym firmom wynajmującym samochody w Poznaniu warto przyjrzeć się szczególnie?

Dlaczego wynajem aut?

Przede wszystkim trzeba nadmienić, że jeszcze kilka, kilkanaście lat temu rynek wynajmu aut nie był tak popularny jak obecnie. Od paru lat widać wyraźną tendencję wzrostową, jeżeli chodzi o pojawianie się na rynku coraz większej ilości firm oferujących wypożyczanie samochodów różnych rodzajów. Dostępne są one dla wszystkich i na różne okazje, w zależności od potrzeb klientów. Ta wygodna forma, pozwala na podróżowanie po danym mieście, albo i kraju, a także daje możliwość wynajmu auta na ważne uroczystości czy otrzymania samochodu zastępczego. Jak ta sytuacja wygląda w przypadku Poznania?

Wypożyczalnia-aut24.pl

Jest to ogólnopolska wypożyczalnia, z siedzibą główną w Krakowie, ale mająca oddziały w całej Polsce, także i w Poznaniu. Możliwe jest wynajęcie samochodu dowolnej marki zarówno na krótki jak i długi termin. Z dokładną ofertą można zapoznać się na stronie www.wypozyczalnia-aut24.pl/, a ceny oferowanego wynajmu są różnorodne, w zależności od długości wypożyczenia, marki i klasy samochodu. Największą zaletą wypożyczalni jest jakość oferowanych usług. Na czas najmu samochodu jest również pobierana kaucja zwrotna, w zależności od marki auta i jego modelu.

49zl.pl

Pod tym adresem kryje się wypożyczalnia aut Speed Sp. z o. o., które swoje oddziały ma w Poznaniu, Warszawie, Łodzi oraz Piotrkowie Trybunalskim. W swojej ofercie ma możliwość wynajmu zarówno długoterminowego, jak i krótkoterminowego, a propozycje kierowane są i do osób prywatnych, i do firm. Prowadzą także sprzedaż aut używanych. W przypadku wynajmu mamy tu do czynienia z autami nowymi i serwisowanymi, a sama oferta jest bardzo zróżnicowana pod względem marek i zapotrzebowań. Firma prowadzi również wynajem aut dostawczych.

Rentis.pl

Jest to naprawdę duża firma zajmująca się wynajmem samochodów, działająca na rynku już od 12 lat i posiadająca aż 85 oddziałów w całym kraju. Jeden z nich znajduje się także w Poznaniu, a konkretnie na Lotnisku Ławica, a więc w samym sercu stolicy Wielkopolski. Wynająć samochód można bardzo szybko, bo już w 15 minut, a oferta dotyczy zarówno wypożyczania aut na długie, jak i krótkie terminy. Dodatkowo wypożyczając samochód w Poznaniu, nie trzeba go zwracać w tym samym mieście, tylko można zrobić to w innym oddziale na terenie Polski.

My-car24.pl

Ta firma zajmująca się wynajmem aut wywodzi się z Poznania i w swojej ofercie ma zarówno auta osobowe, jak i dostawcze, w zależności od potrzeb klientów. Wybór formy wynajmu także jest zróżnicowany i mogą to być zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe umowy. Dostępna jest również specjalna oferta samochodów dla firm, ale i możliwość pozyskania samochodu zastępczego z OC. Firma oferuje szereg samochodów do dyspozycji na terenie całego kraju oraz Europy. Ceny wahają się w zależności od typu samochodu, przez ilość dni oraz wyjeżdżonych kilometrów.

Poznanwypozyczalnia.pl

Wypożyczalnia samochodów Poznań to firma wywodząca się z tego miasta i skupiająca się przede wszystkim na wynajmie aut na terenie Poznania. Szczyci się bogatą flotą samochodów - od dostawczych, przez samochody osobowe, aż po limuzyny. Oferta obejmuje zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy, a także auta zastępcze z OC sprawcy. Na stronie dostępny jest szczegółowy cennik, a także cała baza ofert związanych z wynajmem różnych rodzajów pojazdów. Można się tam również zapoznać z artykułami związanymi z wynajmem aut.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.