Nowoczesna oferta szkoleniowa w Poznaniu - zainwestuj w rozwój osobisty

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma Maciołek&Wspólnicy to jeden z najbardziej nowoczesnych podmiotów oferujących usługi w zakresie szkoleń biznesowych, jakie działają obecnie na polskim rynku. Według opinii ekspertów cechą charakterystyczną firmy Maciołek&Wspólnicy jest nie tylko wysoka jakość szkoleń ale także zróżnicowana, bogata oferta, w której klienci bez trudu znajdą wiele interesujących, nietuzinkowych rozwiązań jeżeli chodzi o szkolenia z takich dziedzin, jak HR, Sprzedaż, Leadership, Szkolenia Prawne czy Zarządzanie Projektami. Jakość szkoleń prowadzonych przez firmę Maciołek&Wspólnicy oraz nowoczesność i innowacyjność jej oferty została nagrodzona prestiżowym certyfikatem MSUES (Małopolski Standard Usługi Edukacyjno Szkoleniowej). Firma jest również jednym z założycieli oraz aktywnym członkiem Związku Pracodawców Firm Szkoleniowych i Rozwojowych LEWIATAN.

Oferta firmy Maciołek&Wspólnicy

Poznań to kolejne polskie miasto, w którym osoby działające w szeroko pojętym biznesie mogą korzystać z nowoczesnych szkoleń ofererowanych przez firmę Maciołek&Wspólnicy. 

W ofercie poznańskiej filii firmy Maciołek&Wspólnicy znajduje się wiele spośród najbardziej atrakcyjnych kursów szkoleniowych, jakie są obecnie dostępne na polskim rynku. Z całą pewnością jedną z perełek jest szkolenie "Techniki Przejmowania Klientów Konkurencji", które stanowi kurs innowacyjny i nowatorski w skali całego polskiego rynku szkoleń biznesowych. Podczas szkolenia uczestnicy poznają skuteczne metody przejmowania klientów konkurencyjnych firm, w tym między innymi budowanie przewagi konkurecyjnej, projektowanie przebiegu negocjacji oraz techniki kontaktu z klientem.

Kolejne z wyjątkowych szkoleń, które są dostępne w ofercie Maciołek&Wspólnicy to kurs sprzedażowy Behavioral Sales System. Jest to całkowicie autorska technika, która została opracowana na bazie wieloletniego doświadczenia firmy Maciołek&Wspólnicy. Podczas szkolenia uczestnik nie tylko nabędzie teoretyczną wiedzę na temat sprzedaży behawioralnej, ale również nauczy się, jak skutecznie korzystać z niej w praktyce sprzedażowej. 

Trzecia z "perełek" to szkolenie przygotowujące do pracy z tzw. trudnym klientem. Tak samo, jak inne szkolenia prowadzone przez firmę Maciołek&Wspólnicy, również ta metoda szkoleniowa została opracowana przede wszystkim po to, aby przygotować uczestnika do efektywnego działania w praktyce, a nie jedynie wpoić mu wiedzę teoretyczną z zakresu różnych dziedzin. Kurs przygotowuje do pracy z klientem roszczeniowym a także uczy postępowania w różnych sytuacjach losowych. Szkolenie jest poszerzone o adaptację technik pozwalających na skuteczną negocjację z klientem wykazującym postawę roszczeniową lub agresywną.

Szkolenia odbywają się w:

  • Młyńska 12 - ul. Młyńska 12, 61-730 Poznań

  • Puro Hotel Poznań - ul. Stawna 12, 61-759 Poznań

Więcej o szkoleniach w Poznaniu

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.