Zróbmy imprezę na świeżym powietrzu!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Marzysz o wspaniałej imprezie i zaproszeniu dziesiątek gości bez obaw, że nie zmieszczą się na Twoich kilkudziesięciu metrach kwadratowych? Planujesz cykliczne wydarzenia i martwisz się, że koszty wynajmów salek i pomieszczeń zabiją Twój pomysł? Namioty magazynowe i imprezowe to rozwiązanie idealne dla Ciebie, obok którego – gwarantujemy – ciężko będzie Tobie przejść obojętnie.

Gdy planujesz większe wydarzenie, na liście priorytetów z pewnością widnieje wielki, czerwony punkt – miejsce! Trudno znaleźć dobre, duże pomieszczenia na takie eventy, a jeśli już to się uda – ich koszty zapewne pozbawią nas wielu włosów z głowy, które wyrwiemy sobie starając się spiąć budżet. Te czasy odchodzą jednak powoli do lamusa. Namioty magazynowe i imprezowe to rozwiązanie, które wyeliminuje problemy z wynajmem pasujących do Twojego gustu pomieszczeń. Wystarczy kawałek terenu, na których rozstawimy sprzęt – i gotowe. Możemy zaczynać.

Namioty magazynowe

Ich przeznaczenie jest proste i oczywiste – służą przechowywaniu sprzętu, żywności i innych, potrzebnych Tobie rzeczy w jednym miejscu, bez potrzeby trzymania ich na widoku publicznym. Są też często odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżami, co pozwala spokojnie zająć się innymi, ważniejszymi sprawami, niż dbanie o to, by ktoś sobie czegoś nie przywłaszczył. Dodatkowe wzmocnienia konstrukcji pozwolą Ci komfortowo przechowywać tam sprzęt nieco mniej poręczny. A gdy zabraknie miejsca – istnieje opcja dołączenia do konstrukcji kolejnych modułów.

Namioty imprezowe

Zjawiska atmosferyczne, pomimo prognoz pogody, trudno tak naprawdę przewidzieć w stu procentach. Nieraz zdarzało się, że piknik na świeżym powietrzu kończył się paniczną ucieczką do domu, gdy niespodziewanie postanowił spaść deszcz. Namioty imprezowe niwelują ten problem do zera. Możesz w nich zorganizować catering, scenę dla zespołu czy też scenę taneczną bez obawy, że wszystko zaraz porwie wiatr. Wentylacja i możliwość zamontowania namiotu nawet w najtrudniej dostępnych miejscach, zapewnią wysoki komfort Twoich gości.

Skąd je wezmę?

Produkcją tego typu namiotów zajmuje się wiele firm w Polsce. Wystarczy spojrzeć w internecie, żeby natrafić na dziesiątki ofert różnych producentów. Polecamy przyjrzeć się im bardzo uważnie, ponieważ w tym przypadku „namiot namiotowi nierówny”. Gdy spojrzymy na specyfikację sprzedawanych produktów, powinniśmy zwrócić uwagę na ich rozmiary oraz konstrukcję. Dajmy na to jeden przykład: jeśli potrzebujesz namiotu, w którym spokojnie zmieści się duży samochód, powinniśmy wybrać namiot, który nie tylko ma odpowiednią wysokość wejścia, ale także taki – w którym wejście nie roluje się do góry, lecz odsuwa jak firanę. Ten system likwiduje również potrzebę szukania drabin i osób, które wspomniane wejście musiałyby zwijać i rozwijać według potrzeb. Taki drobny szczegół a zaoszczędzi Ci czasu i nerwów.

Namioty magazynowe i imprezowe to pomysł, na który stać każdego. Koszt przeciętnego namiotu tego typu zamyka się w dwóch, trzech tysiącach złotych – dodając do tego długą żywotność tych konstrukcji, możemy być pewni, że to świetna inwestycja dla Ciebie i Twojej firmy.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.