Wyjazd na Majorkę

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Atrakcje MajorkiMajorka jest wyspą hiszpańską. Położona jest na Morzu Śródziemnym, należy do archipelagu Balearów. Co możemy robić na tej urokliwej wyspie? Poza leniuchowaniem, opalaniem oraz korzystaniem z pięknej pogody?

Wielbiciele fauny i flory mogą wszystko co wielbią zobaczyć w parku safari. Do parku możemy wjechać swoim samochodem albo przygotowanym przez właścicieli pojazdem. W trakcie takiej przejażdżki istnieje możliwość bliskiego kontaktu z dzikimi zwierzętami. Nie są to zwierzęta agresywne, nie trzeba się o to martwić. Można zobaczyć gnu, gazele, małpy, nosorożce, żyrafy. Na pewno w lepszej postaci niż w tradycyjnym ogrodzie zoologicznym.

W następnym odcinku trasy, safari przeradza się w bardziej standardowy ogród zoologiczny. Zwierzęta pozamykane są w klatkach, a goście mogą wyjść z aut i dalsze zwiedzanie odbywać już na piechotę. Jest także odrębny obszar poświęcony na popisy z dzikimi drapieżnikami. Trenerzy zamknięci w klatkach ze zwierzętami pokazują nam wyuczone sztuczki. Jest to jedna z wielu ciekawostek na Majorce, która przeznaczona jest dla całej rodziny.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.