Kryminalne przygody gwiazd

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Gwiazdy show businessu znamy z ekranowych ról lub wielkich hitów, pięknych kreacji i głośnych rozwodów. Jednakże, zdarza się że poznajemy także ich inną stronę - bardziej mroczną. Nasi idole popełniają czyny zabronione, a nawet przestępstwa. Które z nich były najgłośniejsze i najbardziej spektakularne? Sprawdźmy.

Dramat, jak w filmie

Fakt bycia gwiazdą światowego formatu nie zwalnia z odpowiedzialności za swoje czyny, także w aspekcie prawnym. Tymczasem, niektóre gwiazdy zdają się zapominać o tym, że sława i pieniądze nie ochronią ich przed konsekwencjami pewnych działań. Istotne też jest to, że żyjąc w blasku fleszy nie można uniknąć rozgłosu wobec swoich poczynań. Trudny rozwód z orzeczeniem o winie i sądzeniem o alimenty kogokolwiek z nas interesuje tylko naszych bliskich. Rozwód gwiazdy, lub lepiej - dwóch będzie najbardziej komentowanym wydarzeniem roku. Jednakże rozwód to nie przestępstwo, na dodatek zjawisko to coraz bardziej powszednieje. Dlatego, na naszej liście najciekawszych kryminalnych przygód gwiazd umieścimy tylko jeden, który jest gotowym materiałem na powieść kryminalną lub idealnym zleceniem dla detektywa takiego, jak www.detektyw-sektor.pl .

W świetle fleszy

Które wykroczenia lub procesy gwiazd były najbardziej warte zapamiętania? Które są ciekawsze niż ich ekranowe role? Oto nasza lista:

  • rozwód Katie Holmes i Toma Cruise’a - podporządkowana mężowi - scientologowi Katie od miesięcy szykowała plan ucieczki od sekty. Było to o tyle trudne, że cały personel gwiazdorskiej pary stanowili jej członkowie. Aktorka odegrała rolę życia, udając potulną i podporządkowaną żonę do momentu sprawnej ucieczki z dzieckiem i złożenia pozwu rozwodowego. Podziwiamy determinację i organizację.
  • strzelanina 50 centa - raper dostał dziewięć kul w klatkę piersiową w ramach ulicznych porachunków. Uczyniło go to silniejszym i sławnym; o incydencie wielokrotnie wspomina w swoich utworach.
  • Sean Penn - aktor, który wielokrotnie miewał kłopoty z kontrolowaniem agresji i był oskarżany przez byłe partnerki o przemoc domową przyczynił się do ujęcia narkotykowego barona El Chapo. Gratulujemy.
  • Naomi Campbell - modelka ma na koncie kilka wyroków za pobicie swoich asystentów, makijażystów, fotografów i przypadkowych przechodniów. Zasądzone prace społeczne ani grzywny nic ją nie nauczyły.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.