Jakie atrakcje na event firmowy? Oto kilka interesujących propozycji

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Impreza firmowa to najlepsza okazja do tego, by zintegrować swój zespół pracowników. Nic bowiem nie przybliża do siebie ludzi skuteczniej, jak dobra zabawa. Szczególnie, gdy mówimy o osobach znających się tylko z perspektywy wykonywania każdego dnia zawodowych obowiązków. Aby jednak impreza firmowa była uda, należy urozmaicić ją odpowiednimi atrakcjami.

Nie ma znaczenia, czy firmowy event odbywa się dla małego zespołu czy dla liczącej nawet kilka tysięcy osób korporacji – impreza tego typu musi uwzględniać różnego rodzaju atrakcje. Bez nich trudno oczekiwać, by zaproszeni pracownicy zapomnieli chociaż na chwilę o trudach codziennej pracy. Kilka poniższych propozycji zdecydowanie ułatwi przełamać lody i sprawi, że firmowy event stanie się także na swój sposób niezapomniany.

Fotobudka i różne jej warianty

Jeśli event firmowy odbywa się na co najmniej kilkadziesiąt osób, to doskonałym i stosunkowo tanim pomysłem będzie wynajęcie fotobudki. Atrakcję tę kojarzymy głównie z weselami, ale zabawne fotki, do których pozuje z różnego rodzaju gadżetami, dadzą bez problemu radę także podczas imprezy pracowniczej. Ważne jest, aby zdecydować się na sprawdzoną firmę fotobudkową, która wie, jak pobudzić uczestników zabawy do szaleństw przed obiektywem aparatu. Warto też dopytać o liczbę oferowanych gadżetów – im jest ich więcej, tym lepsza będzie zabawa. Ogromny wybór peruk i różnych przebrań, a także ogromne doświadczenie animatorów oferuje m.in. Fotobudka Poznań.

Zamiast klasycznej fotobudki można też zdecydować się na jej różnego rodzaju warianty. Alternatywą jest np. gifbudka, czyli maszyna do tworzenia śmiesznych gifów, którymi można podzielić się w mediach społecznościowych. Hitem ostatnich miesięcy, szczególnie na imprezach firmowych sjest także fotolustro, nazywane także lustrem do robienia selfie.

Pokaz barmański lub nauka picia whisky

Imprezy firmowe powinny zawierać element show. To skutecznie zapewni ekskluzywny pokaz sztuki barmańskiej. Pyszne drinki wykonane w ekstremalny sposób przez zawodowców sprawią, że event nabierze odpowiedniego tempa. Taka atrakcja ma jeszcze taką zaletę, że wciąż niewiele osób miało okazję zobaczyć w akcji profesjonalnego barmana. Firmowa impreza to świetna okazja, by tę zaległość nadrobić.

Jeśli ktoś woli jednak spokojniejsze klimaty, można zdecydować się np. na specjalistę od degustacji whisky. Tego typu ekspert opowie o historii trunku, wskaże, na co zwrócić uwagę kupując whisky w sklepie, a także zdradzi kilka niesamowitych ciekawostek związanych z tym alkoholowym napojem.

VR

Wirtualna rzeczywistość to hasło, które od jakiegoś czasu rozgrzewa dużą część społeczeństwa do czerwoności. Za jej pomocą można dosłownie przenieść się do alternatywnego świata, w którym czeka na nas mnóstwo zagadek, wyzwań i zadań do rozwiązania. Wystarczy przyodziać tylko specjalne okulary i tym samym stajemy się głównym bohaterem gry komputerowej. Brzmi ciekawie? W ten sposób można skutecznie urozmaicić firmową imprezę i to niedużym nakładem finansowym!

Silent disco

Event firmowy z głośną muzyką to w zasadzie standard, ale być może nie wszyscy będą chcieli tańczyć do tego, co akurat z głośników puszcza dj (który także jest pomysłem na imprezową atrakcję). Aby dać zaproszonym gościom wolność wyboru, można zaproponować im udział w tzw. silent disco. To specjalny rodzaj zabawy tanecznej, gdzie każdy uczestnik ma na głowie słuchawki i sam decyduje, jaki rodzaj muzyki dolatuje do jego uszu. Sprytne i niezwykle skuteczne!

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.