Wynajem domków na mazurach - Idealny pomysł na wakacje na mazurach z psem

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mazury to naprawdę piękny rejon Polski, do którego warto się wybrać. Szukając miejsca na wypad z psem nie jest trudno znaleźć miejsce noclegowe na Mazurach. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Diabla Góra", jak i PTTK Ruciane Nida oferuje zarówno domki noclegowe, jak i pokoje hotelowe, gdzie można zabrać swojego czworonoga.

Miejsce idealne na wakacje z czworonogiem

Wakacje z czworonogiem to czysta przyjemność dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Wspólne wędrówki po lesie, czy kąpiele w jeziorze potęgują więź pomiędzy właścicielem, a czworonogiem. Jeszcze kilka lat temu znalezienie miejsca noclegowego dla osób podróżujących z psem było trudne. Natomiast obecnie można zdecydować się na pobyt w PTTK Ruciane Nida. Warunki są tu dosyć skromne, jednak do dyspozycji jest sanitariat, zarówno toaleta, jak i prysznic, a także wygodne łóżko w jednym z domków noclegowych. Czegóż chcieć więcej do obcowania z przyrodą? Cena takiego pobytu jest atrakcyjna, a stołować można się w pobliskiej Tawernie "Portowa", gdzie można zjeść zarówno śniadanie, jak i ciepły obiad, a menu jest ogólnopolskie, od jajecznicy po parówki i od placka cygańskiego po kotlet schabowy. Największą atrakcją tego miejsca jest lokalizacja. Można tu popływać w jeziorze i zacumować swoją łódkę przy pomoście. Do dyspozycji jest także sala bilardowa i boisko do siatkówki, dlatego atrakcji na pewno nie zabraknie. Jest również sporo miejsca, by pobawić się z czworonogiem, np, frisbee. Wakacje na Mazurach z psem mogą być niezapomniane.

"Diabla Góra" przyjazna czworonogom

Ruciane Nida to nie tylko domki noclegowe, ale również ośrodki o wyższym standardzie, gdzie również można zabrać swojego psa. Doskonałym wyborem jest Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe "Diabla Góra". W pokoju do dyspozycji jest telewizor, a także telefon i Wi-Fi. Ponadto przy każdym pokoju 2-3 osobowym znajduje się węzeł sanitarny. Atrakcyjna lokalizacja sprzyja spacerom z pupilem i rozkoszowaniem się dziewiczą przyrodą pomiędzy jeziorami Nidzkim i Bełdan. Można wynająć pokój lub domki na Mazurach. To szczególnie dobre rozwiązanie, gdy wybieramy się całą rodziną. Warto poznać te rejony Polski i przeżyć niezapomnianą przygodę razem ze swoim pupilem.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.