Wynajem długoterminowy auta z Carfree

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

We współczesnych czasach łatwo jest nabyć pojazd. Trudniej jest posiadać samochód, który będzie w pełni sprawnie i niezawodnie sprawować się w swojej funkcji. Podczas długotrwałego użytku auta, obowiązkiem jest regularne sprawdzanie stanu pojazdu pod względem technicznym, natomiast komponenty samochodu, które najbardziej są poddawane eksploatacji - muszą być wymieniane albo co pewien okres czasu, albo co określony przebieg. Ponadto poza kosztami związanymi z użytkowaniem auta, również trzeba brać pod uwagę corocznie powtarzającego się ubezpieczenia. Koszty bywają krzyżem finansowym, który niekiedy można dotkliwie odczuć. Jednak wraz z rozwojem społeczeństwa, i na ten problem budżetowy znaleziono rozwiązanie. Przez ostatnie dwudziestolecie, prężnie rozwijały się firmy wyspecjalizowane w ofercie usług odpowiadających za wypożyczenie samochodów. To zachodzące zjawisko, wytwarza kolejną problematykę i nasuwa pytanie - jaka wypożyczalnia samochodów będzie dla nas najbardziej opłacalna względem kosztów oraz jakości usług, na okres długoterminowy.

Carfree - to czego potrzebujesz

Aktualnie, na polskim rynku znajduje się wiele wypożyczalni samochodów oferujących rozmaite oferty, które kuszą wieloma usługami i szeroką flotą pojazdów. Jednak często za tym wszystkim stoją niekorzystne bądź niejasne umowy, które mają za zadanie przynieść jak najwięcej dochodów (lub inną formę zysku) firmie odpowiadającej za wypożyczenie aut. Aczkolwiek zawsze znajdzie się jakiś wyjątek od reguły, również i w tym przypadku tak jest. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów Carfree, jest firmą, która posiada tak prostolinijną umowę, że średni czas poświęcony na jej przeczytanie oraz podpisanie zamyka się w 15 minutach. W odpowiedzi na liczne potrzeby konsumentów, Carfree poza bezproblemową umową, oferuje szeroką flotę samochodów w której bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór otwiera się od segmentu A (koszt wypożyczenia auta tej klasy to tylko 79 zł. za dobę), natomiast kończy się na R (299 zł. za dobę). Poza doskonałym wyborem aut, ta wysokiej jakości wypożyczalnia samochodów oferuję jeszcze profesjonalne usługi, które mają za zadanie dbać o szczególne bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Carfree bierze w pełni odpowiedzialność za ich wypożyczone pojazdy - oferując takie aspekty jak ich ubezpieczenie oraz przegląd. Ponadto, firma zajmuje się czyszczeniem aut i ich dogłębnym sprawdzeniu (w celu znalezienia jakichkolwiek awarii wpływających na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy) po każdym użytkowaniu przez klienta. To właśnie dlatego Carfree dzięki swoim profesjonalnym podejściu do każdego konsumenta, należy do czołówki odpowiadającej za wypożyczanie samochodów w Polsce.

Flota pojazdów Carfree

Carfree posiada w swoim szerokim asortymencie wyspecjalizowane samochody, dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. W zależności od indywidualnych preferencji klienta, na oficjalnej stronie firmy, znajduje się spis właściwości poszczególnego pojazdu z danego segmentu. Spis ten obejmuje takie ważne aspekty jak ilość spalania oleju napędowego, pojemność bagażnika, ilości drzwi posiadanych przez samochód oraz funkcji jakie on posiada (np. klimatyzację). Flota pojazdów Carfree, obejmuje klasy od A do R, w tym również SUV-y. Każdy z tych segmentów posiada w swojej rodzinie pojazdy takich marek jak: Skoda, Nissan, Ford, Citroen, Opel, Kia, Hyundai czy BMW. W zależności od wyboru poszczególnej klasy, ich opłata się różni - jeżeli weźmiemy samochód z segmentu B, to jego cena wyniesie 99 zł. za dobę, natomiast w przypadku gdy wybierzemy busa, opłata za dzień wynajmu, ze względu na różnice klas oraz spalania, wzrośnie do 229 zł.

Wynajem długoterminowy

Carfree jak już wiemy, posiada szeroką ofertę. W jej rozbudowany pakiecie, poza wypożyczaniem aut na krótki okres, możemy również znaleźć możliwość wynajmu samochodów na czas długoterminowy. Charakteryzuje się on wieloma rozszerzonymi aspektami, które jak najbardziej są korzystne dla użytkowników tej usługi. Najczęściej z tego rozwiązania, korzystają firmy lub instytucje. Do najczęstszych przyczyn tego zjawiska, należy m. in. taki czynnik jak indywidualnie ustalona cena zależna od czasu wynajmu oraz marki samochodu. Okres długoterminowego wynajmu obejmuje czas trwania od 2 do 5 lat (po upłynięciu tego czasu, jeżeli samochód przypadnie nam do gustu, to wypożyczalnia, bez większych problemów jest w stanie odsprzedać interesujące nas auto), sprawdza się on idealnie dla nowo utworzonych firm nie posiadających odpowiedniego budżetu, który mogą poświęcić na kupno aut dla swoich pracowników. Tego rodzaju wynajem, pozwala na oszacowanie wydatków, na skutek czego można: zaplanować odpowiedni kapitał zakładowy swojej firmy oraz uniknąć potrzebę zaciągnięcia kredytu.

Carfree w swojej profesjonalnej ofercie, posiada liczne korzystne usługi, które sprawią, że wybór tej wypożyczalni samochodów, będzie najlepszym jakim można dokonać. Przy najmie długoterminowym, wynajmujący odpowiada tylko za stałą miesięczną opłatę oraz koszty wywodzące się z zakupu oleju napędowego auta, ponieważ w trosce o jakość klientów, Carfree odpowiada za wszelkie opłaty związane z eksploatacją samochodów, ich ubezpieczeniem, serwisem oraz przeglądem. Usługi tej profesjonalnej wypożyczalni, również są dostępne za granicą rodzimego kraju, dlatego przy każdym wyjeździe w celach spraw służbowych (bądź innych), nie musimy się martwić o to czy auto ulegnie jakiejś usterce.

Podsumowując, do zalet z długoterminowego wynajmu należą takie korzyści jak:

  • Indywidualny, atrakcyjny koszt.
  • Użytkowanie auta idealnego do powierzonych zadań.
  • Wynajem pozwala uniknąć kredytu.
  • Wypożyczalnia ponosi koszty związane z utrzymaniem, ubezpieczeniem, serwisem i przeglądami pojazdu.
  • Przewidywane wydatki związane ze stałą miesięczną opłatę za wynajem oraz koszty paliwa, pozwalają na planowanie budżetu.
  • Wynajem pozwala uniknąć większych kosztów związanych z kupnem pojazdów.
  • Możliwość zakupu samochodu od wypożyczalni.
  • Nie wymagana zdolność kredytowa.

Lokalizacja Carfree

Ogólnodostępne położenie salonów Carfree w Polsce pozwala na łatwy dobór odpowiednio interesującego nas samochodu, bez większej potrzeby pokonywania zbędnych kilometrów.  

14 Oddziałów Carfree (mieszczących się w takich miastach jak: Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź, Szczecin, Wrocław, Poznań i Gdańsk) znajduje się w najważniejszych punktach metropolii (m. in. przy lotniskach), tak aby ich użytkownicy mogli bez problemu się do nich przemieścić. W przypadku gdy chcemy zarezerwować auto, nie jest konieczne abyśmy musieli przebyć drogę do najbliższego salonu - w trosce o nasz komfort, Carfree przy tej opcji, umożliwia dostarczenie auta w wyznaczone przez nas miejsce, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ta profesjonalna wypożyczalnia samochodów oferuję możliwość bookowania pojazdów (która w razie jakichkolwiek zmian w planach, może zostać odwołana bez żadnego problemu) w salonie, przez infolinię oraz na jej oficjalnej stronie.

Podsumowanie

Długoterminowe rozwiązanie firmy Carfree, może być zbawieniem dla wielu firm rozpoczynających swoją działalność oraz spółek posiadających niskie dochody. Wynajem pojazdów umożliwia oszczędną alternatywę dla kapitału firmowego, i doprowadza do możliwości uniknięcia zapożyczenia pieniężnego. Rozwiązanie jakie wnosi, ta wysokiej klasy wypożyczalnia samochodów, pozwala na zadbanie o wszelkie bezpieczeństwo użytkowników jej aut - usługi oferowane obejmują każdy aspekt związany z eksploatacją samochodów. Ponadto wraz z wyborem długoterminowym można w jasny sposób przewidzieć wydatki, a co za tym idzie zaplanować przeznaczony budżet. Bez żadnej wątpliwości można stwierdzić, że szeroko rozbudowana oferta Carfree, którego salony znajdują się w wielu miastach w Polsce, sprawia, że ta luksusowa wypożyczalnia samochodów, znacznie wyróżnia się na tle innych firm pod względem komfortu jej usług oraz troski o klientów.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.