Mocne strony profesjonalnych drukarni

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Domowa drukarka pozwala na samodzielne drukowanie materiałów potrzebnych do pracy. Niestety, ich mała wydajność i konieczność napełniania drogim tuszem utrudniają kopiowanie na większą skalę.

WYSOKA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE

Drukowanie na domowym sprzęcie wielostronicowych prac lub dużej ilości kopii jest czasochłonne i pochłania znaczne ilości drogiego tuszu. Warto skorzystać z usług specjalistycznego punktu drukarskiego. Można w nim za niewielką cenę skorzystać z możliwości wydajnego sprzętu. Jakość druku oferowana przez taką aparaturę jest bardzo wysoka. Jest to więc znakomite rozwiązanie dla osób chcących wydrukować bądź skserować pracę dyplomową, foldery reklamowe, książkę, plakat lub materiały dla większego grona odbiorców.

GWARANCJA PROFESJONALIZMU

Godnym odnotowania jest fakt, że każda szanująca się drukarnia zatrudnia osoby odpowiednio przeszkolone do pracy w tego rodzaju zakładzie. Pracownicy są biegli w obsługiwaniu sprzętu drukarskiego Klient zatem może być pewien, że jego praca zostanie wydrukowana w sposób odpowiedni. Będzie zachowany pierwotny układ stron. Nie dojdzie do naniesienia druku w złą stronę, co często zdarza się przy korzystaniu z domowej drukarki. Opisana regularność układu wydruku jest szczególnie ważna w pracach oficjalnych i wielonakładowych.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ = SZYBKA OBSŁUGA

Wielkim atutem korzystania ze specjalistycznego sprzętu jest krótki czas oczekiwania na skończenie druku. O ile zwykłe drukarki cechują się wydajnością ok. 10-15 stron na minutę, o tyle zaawansowana aparatura przeprowadza druk w trybie taśmowym, cechującym się wydajnością w granicach kilkudziesięciu lub nawet ponad stu stron na minutę. Wysokie tempo prac bardzo skraca okres oczekiwania na sfinalizowanie zamówienia. Jest to ogromne udogodnienie dla osób, które działają pod presją czasu.

GWARANCJA SPRAWNOŚCI SPRZĘTU

Za korzystaniem z usług profesjonalnych drukarni/punktów ksero przemawia fakt, iż pracujący w nich sprzęt jest regularnie serwisowany i utrzymywany w dobrym stanie. Dzięki temu Klient ma gwarancję, że aparatura nie zawiesi się bądź nie zepsuje w trakcie realizacji jego zamówienia. Nie można tego samego powiedzieć o domowych drukarkach, które zacinają się po złym nawinięciu papieru na wałek, przegrzaniu, dezaktualizacji sterowników etc.

PODSUMOWANIE

Zalety zlecania druku w profesjonalnych zakładach można streścić w kilku punktach:

  • dobry stosunek ceny do jakości,
  • krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia,
  • gwarancja sprawności sprzętu,
  • pewność fachowej obsługi,
  • gwarancja dokładnej realizacji zamówienia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Punkt druku i ksero A0 w Poznaniu spełnia wszystkie opisane powyżej kryteria. Polecamy swoje usługi wszystkim potencjalnym interesantom: od klientów indywidualnych po firmy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia, z uwzględnieniem zaleceń zleceniodawcy. Dysponujemy odpowiednio przeszkoloną ekipą i sprzętem najwyższej jakości, która przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.