Smaczna dieta pudełkowa dla wegetarian

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Catering dietetyczny, nazywany równie często dietą pudełkową, staje się coraz bardziej popularny. Nic w tym dziwnego, to rozwiązanie idealnie sprawdza się w czasach, w których większość z nas nie ma czasu na wymyślanie i przygotowywanie posiłków.

Niestety, nie każda firma zajmująca się dostarczaniem jedzenia uwzględnia potrzeby wegetarian. Na potrzeby tej rozszerzającej się ciągle grupy osób specjalne menu przygotował Eatzone. Znajdują się w nim idealnie skomponowane i właściwie zbilansowane posiłki, które dostarczą organizmowi wszystkie substancje, niezbędne do aktywnego działania. Prawidłowe odżywianie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Catering dietetyczny dla wegetarian

Jeszcze niedawno ze wszystkich stron informowano o tym, że dieta wegetariańska nie jest w stanie zaspokoić naszych żywieniowych potrzeb. Zdaniem jej krytyków, usunięcie z jadłospisu mięsa miało uniemożliwić prawidłowy rozwój organizmu. Dzisiaj wiemy już, że podobne stanowiska nie mają nic wspólnego z prawdą. Faktem jest jednak to, że właściwe ułożenie diety wegetariańskiej wymaga znacznie większego doświadczenia i wiedzy. Z tego powodu warto zwrócić się do ekspertów. Wybierając dietę pudełkową zyskujemy najcenniejszą rzecz, którą dysponujemy, czyli czas. Nie musimy zastanawiać się nad doborem składników, idealnie zbilansowany posiłek otrzymamy codziennie o tej samej porze. Regularne jedzenie to podstawa świadomego odżywiania. Dzięki nim organizm będzie przez cały czas właściwie odżywiony i nigdy nie zabraknie nam energii. Nie będziemy musieli martwić się także o to, że dieta w jakikolwiek sposób mu zaszkodzi.

Dieta Vegenjoy

Dieta Vegenjoy powstała specjalnie z myślą o osobach, które nie jedzą mięsa, jednak nie zrezygnowały z produktów pochodzenia zwierzęcego (np. jaj, produktów mleczych czy miodu). Dietetycy i kucharze zadbają o to, aby organizm każdego dnia otrzymywał wszystkie niezbędne substancje. Można wybrać jedną z pięciu opcji kalorycznych (od 1000 do 2500 kalorii). Dzięki temu każdy, niezależnie od trybu życia i jego intensywności, dobierze opcję idealną dla siebie. Z pomocą diety Vegenjoy można schudnąć lub wręcz przeciwnie – nabrać masy. Wszystkie posiłki są zróżnicowane, świeże oraz, co wyjątkowo ważne – pyszne. To idealna recepta na żywieniową nudę oraz świetne rozwiązanie dla osób aktywnych, którym zależy na właściwym odżywieniu organizmu przy jednoczesnym wykluczeniu z codziennego jadłospisu pokarmów mięsnych.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.