Legendy poznańskie w 6D

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Blubry - poznańskie legendy w 6D, jest wyjątkowym miejscem, gdzie poczuć można ducha przeszłego Poznania. Każdy, kto chciałby poznać Historie i legendy związane z Poznaniem powinien koniecznie udać się do Blubry - poznańskie legendy w 6D. Wystarczy wsiąść do kapsuły czasu, aby przenieść się w dawne czasy i poznać bohaterów legend miejskich. Opowieści przedstawi lektor, do wyboru mamy nawet kilka języków: polski, niemiecki, angielski czy hiszpański.

O wyjątkowości tej atrakcji decyduje, że historii doświadcza się wszystkimi zmysłami, okulary 3d pozwolą nam zobaczyć naścienne malowidła, których łączna powierzchnia wynosi 700 metrów kwadratowych, a przedstawia dzieje starego Poznania. Oprócz doznań wzrokowych, do naszych uszu dociera gwara poznańska, w multimedialnym pomieszczeniu zobaczymy też półtorametrową makietę przedstawiającą poznański ratusz. A to nie koniec wrażeń, przygotujmy się na efekty specjalne w postaci mgły, wiatru, laserów oraz spotkania z ruchomymi bohaterami opowieści. Do naszych nosów zaś docierać będzie wyjątkowy, migdałowy zapach świętomarcińskich rogali.

Blubry - poznańskie legendy w 6D, jest miejscem, gdzie łączą się legendarne historie z technologiami współczesnymi. Jeśli jeszcze nie wiesz z jakiego powodu dwa koziołki wskoczyły na ratusz poznański, albo skąd się wziął hejnał wygrywany z wieży ratuszowej, to koniecznie odwiedź to wyjątkowe miejsce.

Ezoteryczny Poznań

Ezoteryczny poznań to lokalny serwis informacyjny o Poznaniu i całej Wielkopolsce. Piszemy o aktualnościach, lokalnych atrakcjach, sztuce i kulturze. Wspieramy wyjątkowe inicjatywy lokalne, piszemy o przejawach wyjątkowej przedsiębiorczości lokalnej i wszystkim tym co interesuje Poznaniaka.